Tämmöstä tekstiä tulee,Suojausvaroitus:ongelmat=> allekirjoitus tai myöntämissertifikaatti on vanhentunut.Sitten tämmönen, komentosarja virhe:rivi:1,merkki:1,virhe:syntaksivirhe,koodi:0 Mitähän nää mahtas tarkoittaa???????
Mikä ongelma??????
onneton
3278
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Eihän sulla ole käytössä jotain määräajan toimivaa softaa, esim virustorjuntaohjelman tai palomuurin esittelyversiota joka toimii vaikkapa vain kuukauden. Sun pitää poistaa se ohjelma.
Voi vintsi!Joo, mulle on imuroitu netistä palomuuri ja viruksentorjunta ohjelma Zone alarm.Miksi pitäisi poistaa??
Ei tarvi poistaa kumpaakaan jos niiden käyttöikä ei ole mennyt umpeen. Jos sulla on tavallinen ZoneAlarm niin siinä ei edes ole aikarajoitetta. Jos oot asentanut ZoneAlarmin Pro:n niin siitä pitäis maksaa ZoneLabsille, jotta se toimis jatkossa.
Sama homma virustorjunnan kanssa. Jos sulla on F-Securen virustorjunta niin käsittääkseni sen käyttöaika umpeutuu jonkun ajan päästä ja se pitää rekisteröidä ja ostaa. Jos sitä ei rekisteröi niin se pitää poistaa. Muuten tulee tuommoista virheilmoitusta.