Siis niinq mitä viddua mä teen ku mun mutsi ei suostu ostaan mul miss sixtyi vaik kaikil mun kamuil on?!? Kiva kulkee jossain vidun seppäläfarkuis ku kaikil muil on sixtyt!!!!!!! Siis mä vihaan sitä ämmää!!!!!!! MITÄ MÄ TEEN?!?!?!?!? Miten mä saan sen tajuun?!??????????!!!!!!??
APUA!
Elluh90
6425
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tajuu et se ei tajuu hommaa itte rahat ja osta
jos kyse on housuista, ratko ne polviin asti ja omele ne uusiksi mieleisiksisi. tai noudata edellistä ohjetta ja hanki omaa rahaa
MÄ EN SAA MISTÄÄN OMAA RAHAA JA MITÄ TOI HOUSUJEN RATKOMINEN MUKA AUTTAA KUN HALUAN MISS SIXTYT KUN KAIKILLA MUILLAKIN ON!!!!!!!!! HALUAN VAAN TIETÄÄ MITEN SAAN MUTSIN OSTAMAAN MULLE NE KUN SE ON NIIN HELVETIN TYHMÄ HORO EIKÄ SE TAJUU JA MÄ EN HALUA OLLA ERILAINEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
must jotenki tuntuu ett toi oli läppä.
must jotenki tuntuu ett toi oli läppä.
Miss sixtyt on ihan huonot. Ne hajoaa heti. Ja sitä paitsi, lue: http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=106&conference=500000000000018&posting=22000000005846868