kysyisin asutaan rivitalo kolmiossa omistusasunto jossa on sisäilma ongelmia joissa todisteena mittaustuokset tarvitseeko meidän maksaa asunnon vastiketta jos joudutaan muutamaan tästä asunnosta pois.
Moi
mies831
2
57
Vastaukset
- vastikkeen tietäjä.
Et muuten omista sitä asuntoasi, kysymys vastaa sen meille asunnon omistajille.
Joten jatka siellä vuokraloukossasi tuhnuttamista. Vastikkeenmaksuvelvoite ei lopu vaikka asunnossa ei voisikaan asua. Jätemaksun verran se teoriassa vois alentua, vesimaksua ei tietenkään tarvitse maksaa.
Hoitovastike ei ole vuokraa asumisesta, vaan osakkeenomistajan maksuosuus yhtiön kiinteistä kuluista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 733410
- 622624
- 712326
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582318Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912247- 421773
- 431702
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu1781379Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141373EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1481330