siniset parkit?

mistä saa ostettuja sinisä kortsuja ja paljo ne maksaa??
91748
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Melkeen mistä vaan autotarvikeliikkeestä.

Äänestä
  • mut paljo maksaa???

    Äänestä

  • accord.. kirjoitti:

    mut paljo maksaa???

    muistaakseni jotain 70 centtiä kappale

    Äänestä

  • accord.. kirjoitti:

    mut paljo maksaa???

    sillä parkit saa näyttää vaan valkosta valoa

    Äänestä

  • ö ö ö ö ö ö ö ö ö ö ö ö ö ö kirjoitti:

    sillä parkit saa näyttää vaan valkosta valoa

    käy motonetistä hakemassa ledit lasikanta polttimon kannalla löytyy sinistä ja vihreetä ja keltasta ja kirkasta maksaa jotain 4.90

    Äänestä

  • öööh kirjoitti:

    käy motonetistä hakemassa ledit lasikanta polttimon kannalla löytyy sinistä ja vihreetä ja keltasta ja kirkasta maksaa jotain 4.90

    ..mitään värillistä valoa anna. mulla on jus tollaset motonetista ostetut siniset.. ja valo on ihan valkoinen. Ainut ero on 5kertainen hinta.

    Äänestä

Ei ole turhempaa ja rumempaa kuin sinertävät valot!

Äänestä

kanattaa laittaaa siniset parkit,silloin saa ainakin poliiseista hyvän ystävän itselleen..

Äänestä

...poliisikouluun tai pelastusopistoon jos sinivaloisilla autoilla ajaa haluatte!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


accord.. kirjoitti:

mistä saa ostettuja sinisä kortsuja ja paljo ne maksaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu