Minulla oli hakemus luotsiksi kahteen palstaan. Ovatko ne enää voimassa, vai teenkö uudet hakemukset? Miten se nyt tapahtuu?
Palstaluotsit
4
382
Vastaukset
Hei,
Luotsin rooli tullaan uudistamaan uudessa Suomi24:ssä. Tästä syystä emme enää hetkeen ole luotsihakemuksia hyväksyneet.
Luotsien käyttämät työkalut ovat tekeillä uuteen palveluun. Tiedotamme kun ne ovat valmiit ja luotsihakemuksia voi taas lähettää. :)
Ystävällisin terveisin,
Suomi24 Ylläpito /Sara- chattaaja
Kun te olette onnistuneet siivoamaan sen luotsiosaston niin että vain asialliset on jäljellä,älkää ihmeessä ottako uusia "emrys" merkkisiaä tyyppejä.Ruksi kai on käytössä uudessakin versiossa.kyllä se riittää.Kiitän 12 vuoden yhteistyöstä vaikka se on välillä takkuillutkin :-)
- Anonyymi
Kuinkakauan on vielä odotettava?
Luotsien puuttuessa moderointitaso on todella romahtanut!
- chattaaja
Miks sä haluat luotsiksi,kyllä ihmiset ilman sinuakin osaa päättää mitä ne kirjoittelee.Jos sä luotsin statuksella haluat paikata huonoa itseluottamustasi jakelemalla banneja niin kuule tyyppi,unohda koko juttu.Mene johonkin lähikapakkaan purkamaan agressioitas.Hyvää jatkoa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1776454Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto775339Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143725Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1223365Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1832737Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat742325Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12088Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val421675Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191596- 981326