Hukkasitte kehitysversion palautteet???

I__

Miksi hävititte Kehitysversion palautepalstan?
Käsittämätöntä!!! Paljon kokonaan kommentoimattomia palautteita ja sinne meni!

9

426

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei,

      Kehitysversiossa kerrottiin, että kaikki sinne kirjoitettu sisältö tullaan poistamaan uuteen Suomi24 palveluun siirryttäessä.

      Ystävällisin terveisin,
      Suomi24 Ylläpito /Sara

      • Niin kerrottiin. Asiasta kysyttiin ja toivomus oli että kyseinen palsta jätettäisiin koska siinä oli hyvää keskustelua kehitysversiosta joka nyt on juuri tämä mitä julkaistu. Ylläpito ei vastannut mitään.

        Toivon että ko. palsta palautetaan.


    • 854385uigefwhgfhgffnfdfd

      Asiasta kysyttiin seuraavasti:

      "Jääkö tämä palsta käyttöönoton jälkeenkin??
      häviääkö_kaikki.kysäri
      18.1.2015 19:44
      Luulen että osa palauteesta jää ja on jäänyt saamatta tällä palstalla koska palstalle kirjoitetulle on vain tyly tuomio annettu:

      "Huom! Kirjoittamasi sisältö tullaan poistamaan kehitysversion umpeutuessa."

      Tämää ilmenee mm. siinä että palautetta on kirjoitettu beta-versiosta myös "vanhoille" Palautteet- ja Kehitysideat-palstoille. Itselläkin aluksi oudoksutti kirjoittaa mitään palstalle joka luvataan hetken päästä hävittää, ja hetkestä, sen ajankohdatsat ei ollut missään mitään tietoa. Nyt tieto on, eli kaksi viikkoa.. Kuka idiootti enää tänne senkään vertaa viitsii mitään kirjoittaa..

      Voisiko viimein joku viisas siellä ylläpidossa kertoa että tämän palstan sisältö tulee jäämään myös käyttöönoton jälkeen. Ja poistamaan em. typerän ilmoituksen tälät palstalta."


      Vastausta ei tullut ylläpidolta.

    • palaute.kaikkien.nähdä

      Palauttakaa palsta heti!

    • palaute.menee.hukkaan

      Ko. palstalle ohjautuu nyt kaikki palaute sun alalaidassa olevan Palaute-linkin kautta.
      Miksei edes ko. linkkiä korjata????????????????

    • kgb.voimissaan

      Naurettavaa touhuahan tämä on, niinkuin kaikki Suomi24-pelleily. Pitkälti samoista ongelmista täällä keskustellaan edelleen kuin sen kehitysversion palstalla. Helppohan sen on aina lakaista ongelmat maton alle. Aika äärimmäinen keino vain poistaa keskustelu. Tulee mieleen vain jotku itäblogin maat, kgb etc. tällaisesta toiminnasta. Hyshysss...

      • lkthbdlgbltbdkvjbkjudger

        Kansa kysyy, kansalle ei vastata. Š24 ylläpito=KGB


      • että.näin

        Mitäpä niitä säästämään. Kaikki turhanpäiväiset mummokeskustelutkin voidaan säästää 10 vuotta, mutta jos kyse on kehitysehdotuksista, niin ne me deletoimme.

        Emme nääs halua toteuttaa niitä ja ongelmatkin lakaisemme maton alle ;)


    • Anonyymi

      Niinpä. Kun kaikki ehdotukset poistettiin, ei tarvinnut välittää käyttäjien toiveista. Niitä ei ollut.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja

      Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve
      Kommunismi
      20
      3031
    2. Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset

      Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U
      Maailman menoa
      57
      2061
    3. Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa

      Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..
      Ikävä
      179
      1886
    4. SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918

      kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,
      Maailman menoa
      119
      1841
    5. Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia

      joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin
      Maailman menoa
      90
      1513
    6. Uusi mahdollisuus

      Mitä tekisit toisin, jos saisit siihen mahdollisuuden?
      Ikävä
      75
      1068
    7. Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?

      Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä
      Sinkut
      202
      1031
    8. Martina Aitolehti murtui Erikoisjoukoissa Matias Petäistön käsittelyssä - Tästä oli kyse

      Yksi Erikoisjoukot-kauden julkkiskisaajista on yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti. Aitolehti on pärjän
      Tv-sarjat
      11
      998
    9. Poliisioperaatio

      Pääsiäisenä...... ja sit kahvila suljettu???
      Somero
      19
      918
    10. Tiedätkö hänen pituuden??

      Et tiedä!!
      Ikävä
      62
      908
    Aihe