Miksi hävititte Kehitysversion palautepalstan?
Käsittämätöntä!!! Paljon kokonaan kommentoimattomia palautteita ja sinne meni!
Hukkasitte kehitysversion palautteet???
9
109
Vastaukset
Hei,
Kehitysversiossa kerrottiin, että kaikki sinne kirjoitettu sisältö tullaan poistamaan uuteen Suomi24 palveluun siirryttäessä.
Ystävällisin terveisin,
Suomi24 Ylläpito /SaraNiin kerrottiin. Asiasta kysyttiin ja toivomus oli että kyseinen palsta jätettäisiin koska siinä oli hyvää keskustelua kehitysversiosta joka nyt on juuri tämä mitä julkaistu. Ylläpito ei vastannut mitään.
Toivon että ko. palsta palautetaan.
- 854385uigefwhgfhgffnfdfd
Asiasta kysyttiin seuraavasti:
"Jääkö tämä palsta käyttöönoton jälkeenkin??
häviääkö_kaikki.kysäri
18.1.2015 19:44
Luulen että osa palauteesta jää ja on jäänyt saamatta tällä palstalla koska palstalle kirjoitetulle on vain tyly tuomio annettu:
"Huom! Kirjoittamasi sisältö tullaan poistamaan kehitysversion umpeutuessa."
Tämää ilmenee mm. siinä että palautetta on kirjoitettu beta-versiosta myös "vanhoille" Palautteet- ja Kehitysideat-palstoille. Itselläkin aluksi oudoksutti kirjoittaa mitään palstalle joka luvataan hetken päästä hävittää, ja hetkestä, sen ajankohdatsat ei ollut missään mitään tietoa. Nyt tieto on, eli kaksi viikkoa.. Kuka idiootti enää tänne senkään vertaa viitsii mitään kirjoittaa..
Voisiko viimein joku viisas siellä ylläpidossa kertoa että tämän palstan sisältö tulee jäämään myös käyttöönoton jälkeen. Ja poistamaan em. typerän ilmoituksen tälät palstalta."
Vastausta ei tullut ylläpidolta. - palaute.kaikkien.nähdä
Palauttakaa palsta heti!
- palaute.menee.hukkaan
Ko. palstalle ohjautuu nyt kaikki palaute sun alalaidassa olevan Palaute-linkin kautta.
Miksei edes ko. linkkiä korjata???????????????? - kgb.voimissaan
Naurettavaa touhuahan tämä on, niinkuin kaikki Suomi24-pelleily. Pitkälti samoista ongelmista täällä keskustellaan edelleen kuin sen kehitysversion palstalla. Helppohan sen on aina lakaista ongelmat maton alle. Aika äärimmäinen keino vain poistaa keskustelu. Tulee mieleen vain jotku itäblogin maat, kgb etc. tällaisesta toiminnasta. Hyshysss...
- lkthbdlgbltbdkvjbkjudger
Kansa kysyy, kansalle ei vastata. Š24 ylläpito=KGB
- että.näin
Mitäpä niitä säästämään. Kaikki turhanpäiväiset mummokeskustelutkin voidaan säästää 10 vuotta, mutta jos kyse on kehitysehdotuksista, niin ne me deletoimme.
Emme nääs halua toteuttaa niitä ja ongelmatkin lakaisemme maton alle ;)
- Anonyymi
Niinpä. Kun kaikki ehdotukset poistettiin, ei tarvinnut välittää käyttäjien toiveista. Niitä ei ollut.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Netta pelkäsi Maisan nappaavan kauramiljanäärin
Samanlaisia naisia tuntuvat muutenkin olevan. Tietää kertoa: https://www.seiska.fi/rikos/kauramiljonaari-jp-kukkosen-ne1405517Harvinaiset kuvat: Iskelmäkuningatar Eini ja Lars-rakas yhdessä juhlimassa "Jotain suurta pienen..."
Iskelmäkuningatar Eini oli tänä vuonna Linnan juhlissa puolisonsa Lars Pajumäen kanssa. Lars-puolisoa ei ole paljon julk281648- 1111548
Tietäisinpä mitä sinä haluat
Annat vihjeitä, että haluaisit kenties lähentyä, mutta jos otan askeleen lähemmäs, saan osakseni vain torjuntaa. En tied621398Se olet todella sinä
En voisi onnellisempi olla ❤️ Se olet oikeasti sinä joka mulle kirjoitellut ❤️ Mulla ollut ihan kamala ikävä sinua ❤️881327- 591012
Edellinen alotukseni poistui joten
Uusiksi sama. Hyvää viikonloppua ystävä ja anteeksi kaikesta.129952- 54949
Professori ministeri Rantasen turvapaikkakirjeestä: Tyrmistyttävä
Nyt persut haluaa koko Euroopan hylkäävän laillisuuden ja kansainväliset sopimukset. Kansainvälisen oikeuden emerituspr226857- 47737