Hukkasitte kehitysversion palautteet???

I__

Miksi hävititte Kehitysversion palautepalstan?
Käsittämätöntä!!! Paljon kokonaan kommentoimattomia palautteita ja sinne meni!

9

423

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei,

      Kehitysversiossa kerrottiin, että kaikki sinne kirjoitettu sisältö tullaan poistamaan uuteen Suomi24 palveluun siirryttäessä.

      Ystävällisin terveisin,
      Suomi24 Ylläpito /Sara

      • Niin kerrottiin. Asiasta kysyttiin ja toivomus oli että kyseinen palsta jätettäisiin koska siinä oli hyvää keskustelua kehitysversiosta joka nyt on juuri tämä mitä julkaistu. Ylläpito ei vastannut mitään.

        Toivon että ko. palsta palautetaan.


    • 854385uigefwhgfhgffnfdfd

      Asiasta kysyttiin seuraavasti:

      "Jääkö tämä palsta käyttöönoton jälkeenkin??
      häviääkö_kaikki.kysäri
      18.1.2015 19:44
      Luulen että osa palauteesta jää ja on jäänyt saamatta tällä palstalla koska palstalle kirjoitetulle on vain tyly tuomio annettu:

      "Huom! Kirjoittamasi sisältö tullaan poistamaan kehitysversion umpeutuessa."

      Tämää ilmenee mm. siinä että palautetta on kirjoitettu beta-versiosta myös "vanhoille" Palautteet- ja Kehitysideat-palstoille. Itselläkin aluksi oudoksutti kirjoittaa mitään palstalle joka luvataan hetken päästä hävittää, ja hetkestä, sen ajankohdatsat ei ollut missään mitään tietoa. Nyt tieto on, eli kaksi viikkoa.. Kuka idiootti enää tänne senkään vertaa viitsii mitään kirjoittaa..

      Voisiko viimein joku viisas siellä ylläpidossa kertoa että tämän palstan sisältö tulee jäämään myös käyttöönoton jälkeen. Ja poistamaan em. typerän ilmoituksen tälät palstalta."


      Vastausta ei tullut ylläpidolta.

    • palaute.kaikkien.nähdä

      Palauttakaa palsta heti!

    • palaute.menee.hukkaan

      Ko. palstalle ohjautuu nyt kaikki palaute sun alalaidassa olevan Palaute-linkin kautta.
      Miksei edes ko. linkkiä korjata????????????????

    • kgb.voimissaan

      Naurettavaa touhuahan tämä on, niinkuin kaikki Suomi24-pelleily. Pitkälti samoista ongelmista täällä keskustellaan edelleen kuin sen kehitysversion palstalla. Helppohan sen on aina lakaista ongelmat maton alle. Aika äärimmäinen keino vain poistaa keskustelu. Tulee mieleen vain jotku itäblogin maat, kgb etc. tällaisesta toiminnasta. Hyshysss...

      • lkthbdlgbltbdkvjbkjudger

        Kansa kysyy, kansalle ei vastata. Š24 ylläpito=KGB


      • että.näin

        Mitäpä niitä säästämään. Kaikki turhanpäiväiset mummokeskustelutkin voidaan säästää 10 vuotta, mutta jos kyse on kehitysehdotuksista, niin ne me deletoimme.

        Emme nääs halua toteuttaa niitä ja ongelmatkin lakaisemme maton alle ;)


    • Anonyymi

      Niinpä. Kun kaikki ehdotukset poistettiin, ei tarvinnut välittää käyttäjien toiveista. Niitä ei ollut.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      44
      3069
    2. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      45
      2877
    3. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      50
      2505
    4. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      47
      2347
    5. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      32
      2096
    6. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      58
      1840
    7. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      45
      1759
    8. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      40
      1612
    9. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      46
      1535
    10. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      26
      1361
    Aihe