Hukkasitte kehitysversion palautteet???

I__

Miksi hävititte Kehitysversion palautepalstan?
Käsittämätöntä!!! Paljon kokonaan kommentoimattomia palautteita ja sinne meni!

9

391

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei,

      Kehitysversiossa kerrottiin, että kaikki sinne kirjoitettu sisältö tullaan poistamaan uuteen Suomi24 palveluun siirryttäessä.

      Ystävällisin terveisin,
      Suomi24 Ylläpito /Sara

      • Niin kerrottiin. Asiasta kysyttiin ja toivomus oli että kyseinen palsta jätettäisiin koska siinä oli hyvää keskustelua kehitysversiosta joka nyt on juuri tämä mitä julkaistu. Ylläpito ei vastannut mitään.

        Toivon että ko. palsta palautetaan.


    • 854385uigefwhgfhgffnfdfd

      Asiasta kysyttiin seuraavasti:

      "Jääkö tämä palsta käyttöönoton jälkeenkin??
      häviääkö_kaikki.kysäri
      18.1.2015 19:44
      Luulen että osa palauteesta jää ja on jäänyt saamatta tällä palstalla koska palstalle kirjoitetulle on vain tyly tuomio annettu:

      "Huom! Kirjoittamasi sisältö tullaan poistamaan kehitysversion umpeutuessa."

      Tämää ilmenee mm. siinä että palautetta on kirjoitettu beta-versiosta myös "vanhoille" Palautteet- ja Kehitysideat-palstoille. Itselläkin aluksi oudoksutti kirjoittaa mitään palstalle joka luvataan hetken päästä hävittää, ja hetkestä, sen ajankohdatsat ei ollut missään mitään tietoa. Nyt tieto on, eli kaksi viikkoa.. Kuka idiootti enää tänne senkään vertaa viitsii mitään kirjoittaa..

      Voisiko viimein joku viisas siellä ylläpidossa kertoa että tämän palstan sisältö tulee jäämään myös käyttöönoton jälkeen. Ja poistamaan em. typerän ilmoituksen tälät palstalta."


      Vastausta ei tullut ylläpidolta.

    • palaute.kaikkien.nähdä

      Palauttakaa palsta heti!

    • palaute.menee.hukkaan

      Ko. palstalle ohjautuu nyt kaikki palaute sun alalaidassa olevan Palaute-linkin kautta.
      Miksei edes ko. linkkiä korjata????????????????

    • kgb.voimissaan

      Naurettavaa touhuahan tämä on, niinkuin kaikki Suomi24-pelleily. Pitkälti samoista ongelmista täällä keskustellaan edelleen kuin sen kehitysversion palstalla. Helppohan sen on aina lakaista ongelmat maton alle. Aika äärimmäinen keino vain poistaa keskustelu. Tulee mieleen vain jotku itäblogin maat, kgb etc. tällaisesta toiminnasta. Hyshysss...

      • lkthbdlgbltbdkvjbkjudger

        Kansa kysyy, kansalle ei vastata. Š24 ylläpito=KGB


      • että.näin

        Mitäpä niitä säästämään. Kaikki turhanpäiväiset mummokeskustelutkin voidaan säästää 10 vuotta, mutta jos kyse on kehitysehdotuksista, niin ne me deletoimme.

        Emme nääs halua toteuttaa niitä ja ongelmatkin lakaisemme maton alle ;)


    • Anonyymi

      Niinpä. Kun kaikki ehdotukset poistettiin, ei tarvinnut välittää käyttäjien toiveista. Niitä ei ollut.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan

      Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv
      Maailman menoa
      63
      4327
    2. Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä

      "Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan
      Maailman menoa
      1
      4031
    3. Minulla ei ole ketään muita

      Enkä halua ketään muita kuin sinut.
      Ikävä
      43
      3622
    4. 4,5 promillee

      Aika rajut lukemat joku eilen puhaltanut.
      Suomussalmi
      18
      3260
    5. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      34
      3208
    6. Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"

      "– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h
      Maailman menoa
      40
      3041
    7. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2990
    8. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      45
      2635
    9. Voiku saisi sen sun

      Rakkauden kokea. Tykkään susta niin paljon edelleen.
      Ikävä
      42
      2405
    10. Olitpa ikävän

      Kylmä eilen. Miksi ihmeessä?
      Ikävä
      45
      2169
    Aihe