Ei keskusteluhakua(kaan) enää !!!?? Juma!

OLETTEKO-TOSISSANNE

En löydä vanhoja keskusteluja mistään, ei siis mitään hakutoimintaa kuten ennen? Ei löydä nimimerkkejä ei ole enää yhteisöä? Miten uudistusta voi olla sellainen, missä suurin osa toiminnoista katoaa helevetin kuuseen? Miten voitte rehellisesti myöntää, että tämä on joku parannus, kun kaikki palautteet on negatiivisia?

8

505

    Vastaukset

    • Hei,

      Keskusteluhaku tullaan lisäämään palveluun. Julkinen työlista löytyy täältä: http://www.suomi24.fi/static/ops/uudistus.html.

      Uudistus tehtiin aloittaen nollatilanteesta. Monia ominaisuuksia on jätetty tarkoituksella pois selkeyttääksemme palvelua, mutta osaa ei vain ehditty tehdä vielä tähän ensivaiheeseen. Siksi uudistus onkin alku. Tästä lähin parannamme jatkuvasti ja uusia ominaisuuksia tuodaan käyttöön sitä mukaan kun ne valmistuvat.

      Terveisin,
      Elina
      Suomi24

      • "Pahus. Sivua ei löytynyt". Mites vaikka toimivat linkit.....?


      • laurix kirjoitti:

        "Pahus. Sivua ei löytynyt". Mites vaikka toimivat linkit.....?

        Oho, ylläpito jatkaa omien viestein poistoa, ettei lupailla liikaa


      • fffs

        Pistäpä seuraavalla kerralla kuvakaappauksena.. jos onnaa


      • spämmiautomaatti

        Vittu miten lapsellinen änkyttäjä ja vänkääjä olet. Saat varmasti turpaasi tosielämässä joka päivä, siksi et enään uskalla liikkuakaan ulkona, vaan olet siirtänyt arvottoman elämäsi kokonaan tänne.


    • hyväuudistus

      Uudistus on oikein onnistunut. Sivut ovat nyt nopeammat kuin aikaisemmin tökkivät sivut!

      Vielä kun palautetaan tärkeimmät toiminnot ja otetaan huomioon uudet vielä paremmat kuin vanhat, niin homma jyskyttää kuin juna eteenpäin

      • khfjjvghj

        Aprillipäivä meni jo...


    • Anonyymi

      "Miten voitte rehellisesti myöntää, että tämä on joku parannus, kun kaikki palautteet on negatiivisia?"
      Yksinkertaista. Vaikenevat.

      Mutta toimivaa hakua ei ole vieläkään. Onkohan sitä näiden vuosien varrella edes tehty. Veikkaan että ei, koska kunnon sotkua ei ole saatu aikaan.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      188
      5081
    2. Kukka kuoli ja kukka tappo Kokkolassa?

      Ouluntiellä tapettu nainen torstaina kukka tappo?
      Kokkola
      14
      1731
    3. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      63
      1616
    4. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      127
      1497
    5. Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s
      Tv-sarjat
      9
      1433
    6. Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?

      Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit
      Maailman menoa
      50
      1137
    7. Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi

      Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.
      Lappajärvi
      96
      1084
    8. Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa

      Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249
      Maailman menoa
      299
      957
    9. Vasemmistoliitto menossa perussuomalaisten ohi!

      Keskustapuolue meni jo...
      Maailman menoa
      192
      932
    10. Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman teki erikoisen ratkaisun!

      Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman paljasti uudet kujeet. Hän on mukana kohutussa Sointu Borg & Tyrkyt -realityssä. Jääkö
      Suomalaiset julkkikset
      7
      800
    Aihe