Milloin tinkiä

Kuinka kauan kannattaa odottaa ennen kuin menee tekemään ostajalle edullisen tarjouksen ja kuinka paljon alle asunnon pyyntihinnan kannattaa tarjota.

Asunto on ollut nyt 2 kuukautta myynnissä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei tarkempaa tietoa asunnosta, mutta jos 2kk ollut niin tuskin yksiö?
laita (jos pyyntihinta on linjassa) -10% tarjous ja katso miten käy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prosentit kirjoitti:

Kuinka kauan kannattaa odottaa ennen kuin menee tekemään ostajalle edullisen tarjouksen ja kuinka paljon alle asunnon pyyntihinnan kannattaa tarjota.

Asunto on ollut nyt 2 kuukautta myynnissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu