Piristyykö parisuhde sukkanauha liiveillä?
Piristystä
6
742
Vastaukset
- Olle Karlsson
Piristyy!
- uroskauris
Ilman muuta kauniit alus-asut piristää,korsetit,sukkanauhaliiveillä,halkio housuilla ym ym.Myös asujen käyttäjällä on tietysti merkitystä.Samoin nainen katselee mielellään lihaksikasta,jäntevää miestä istuvissa pöksyissä!!
voit olla varma onnistumisesta, jos aloitat valmistamalla (yllättäen) herkullisen, romanttisen päivällisen tms.
Katat pöydän kauniisti, sytytät kynttilät ja teet sukkanauhaliiveistä kauniin lahjapaketin, jonka ojennat kumppanillesi hellästi (ei hölmösti) hymyillen päivällisen jälkeen.
Jos vielä osaat muutoinkin osoittaa hellyyttä ja huomaavaisuutta läheistäsi kohtaan, palkkiosi tulee todennäköisesti olemaan moninkertaisesti vaivannäkösi arvoinen.
Useimmat naisethan käynnistyvät parhaiten, kun asioita viritellään ensin korvien välissä.
Iloisia, helliä, leikkisiä hetkiä teille molemmille!- plunger
On lukemattoman paljon asioita, jotka tuovat piristystä. On pakko saada vaihtelua, että ei suhde muutu paperiksi, arkipäiväiseksi rutiinien toistoksi. Vähän hauskaa, vähän jännitystä, ja se on kahden kauppa mitä se milloinkin on.
- peKKa
että jos sukkanauhojen sisäpuolelle ei muutosta
saa.Eihän suolakaan sokeriksi muutu jos sen suklaarasiaan laittaa. - Nainen
...kun muniaan nuoli. Kait ne onnistuneen parisuhteen salat, on jostain muusta kiinni kuin rekvisiitasta.
Yhteenkuuluvaisuuden tunne tulee syvältä sydämestä ja parisuhde yleensä pelaa kun arki pelaa ja siihen arkeen kuuluu kaikennäköinen arvonanto ja kunnioitus toista kohtaan. Ja yhteiset kotityöt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860
Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli439398"Mä elän vieläkin"
Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn503992Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?
Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.412970Pate Mustajärvi on kuollut
Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html1282622Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman
Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi1022529Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan
Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on271987Miten ikinä kelpaisin sulle
Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait161665Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää
Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.331477- 711297
Esko ja Martina viettävät joulua
Entisen avioparin joulunvietto on ylittänyt IS uutiskynnyksen1791194