Eikö enää todellakaan voi etsiä tiettyä keskustelua etsi-toiminnon tai vastaavan avulla. Entä eikö enää voi ottaa kantaa keskusteluihin peukuttamalla tai jotenkin? Tästähän menee mielenkiinto seurata keskusteluja ollenkaan.
etsi toiminto ja peukutus
etsitoimintoaetsimässä
1
170
Vastaukset
- Suolenpilaajat
Onhan ne uhanneet palauttaa turhat kiusapeukut, eli pilata senkin ainoan parannuksen. Mutta tähänkin tunnetusti menee aikaa, että ehkä ens vuonna sitten, hyvällä tuurilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet toisen kanssa
...ja minä yhä vain sinua kaipaan. Tiedän ettet ole onnellinen siellä. Älä hukkaa aitoa onnea ja rakkautta hukkaan vain2611917- 421761
Immu otti pataan
Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!1001669Kuka teistä on paras nainen
A-nainen? J-nainen? K-nainen? M-nainen? S-nainen? Vai kenties joku muu...? 😊631409Osaako joku selittää tätä
Että miksi mulle on joka toinen ventovieras ihminen tyly ainakin ilmeillään ja eleillään?791284- 781264
Jos me joskus nähtäisiin
niin ei kai sen vielä tarvitsisi merkitä sen enempää? Ja voihan olla ettei kumpikaan enää siinä vaiheessa edes haluaisi1031233Persun suusta:"Köyhät on luusereita ja ansaitsevat köyhyyden"
Ministeri Juuston apulainen näin uhoaa. Mitäs siinä. Kyllä on jo tiedetty muutaman vuoden hallitustyön pohjalta että per2141093- 551087
Näetkö feminismin uhkana
Vai mahdollisuutena kun deittailet naisia? Mitä miehet mieltä feminismistä?161955