-Vain 10 aihetta per sivu? Trollit täyttää sen 5minuutissa.
-Typerät rajoitukset nimimerkissä, ei välilyöntiä, huuto- tai kysymysmerkkejä yms.
-Puoli vuotta vanhoihin keskusteluihin ei saa enää vastata? Vaikka niihin olisi viikko sitten tullut vastauksia.
-Turhat Pikku G / Ruma Betty / O.C -alueet pyörii edelleen turhina, enää niihin ei saa edes vastata, ja uusia viestejä tuskin tulee.
-Nimimerkit ei näy?
-Teksti liian isoa, täytyy painaa kaksi miinusta, jotta näyttäisi järkevältä.
-Pitkät aloitus otsikot eivät näy kokonaan, vaan menevät keskeltä kahtia...
-Ei plussa ominaisuutta?
-10cm tyhjää tilaa joka puolella? (ei tarttekaan olla täyteen tuupattu, mutta jotain rajaa hei)
-Etusivun Kelamaisuus, ei mitään väriä, kuvaa, houkuttelevuutta? Tuohon edustan tyhjään tilaan vaikka keskustelun aiheita kuvineen?
Suomi24 pitäisi olla suomen suurin keskustelu ja viihdesivu, tämä ei kyllä enää näytä siltä. Näyttää jotain 10v sitten tehdyltä harrastelijafoorumilta. Toivon todella, ettei nuo typerät ominaisuudet jää käyttöön, olette julkaisseet vain raakileen.
Jääkö sivu todella tälläiseksi?!
Kysymyksiä
0
76
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986148KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495627Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei572663Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071788- 1251734
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801277- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331028