Kokemuksia Hainan saaresta ?

Suunnittelija12

Hainan saaresta ois kiva kuulla kokemuksia. Matkakohde hakusessa ja yksi vaihtoehto ois Hainanin saari. Onko kellään kertoa kokemuksia ?
Mikä on paras kohde majoittua, mikä hintataso, onko rannat siistejä, onko vesi puhdasta ?
Kertokaa kaikkea mahdollista jos kokemuksia.

Olen ajatellut seutua Yalongbay/Sanya.

2

383

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 189

      Seurustelin aikoinani Kiinalaisen kanssa. Olen käynyt Hainanin Sanialla ja en pitänyt. Ruoka oli kauheata ja kaikki Kiinalaiset pitivät minua ryssänä. Ranta suht siisti kun Kiinalaiset ei ota pahemmin aurinkoa. Tosin kusevat illalla suoraan rantahiekkaan. Ryssiä ja ryssäläisien ravintoloita oli jokapuolella. hainanin pohjoisosassa oleva Hainanin kaupunki oli kuin suoraan kauhuelokuvasta.
      Meluisa, saateinen ja talot rapakunnossa.

    • apinaonhyvää

      Sinnehän olen ollut jo pitkään menossa, Shanghai ja Peking oli kivoja paikkoja örveltää, kiinalaiset ei sylje lasiin ja ruoka on hyvää ja naisseuraa riittää .Taksit halpoja hotellit samoin .Ollaan ystävällisiä mutta ihmisarvosta ei tehdä suurta numeroa. Sania tuntuu just mun paikalta jos tulee sikailtua niin slobo tai svedu kansalaisuudeksi.Milloin kävit , oliko sulla vanhakin apina?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3149
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2495
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2136
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2045
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1952
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1594
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1560
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1253
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1168
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1083
    Aihe