Mokkakikkeliuutisia teinitytöille

18158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Nämä on niin hyviä lrkuttelemaan että suomityttö menee halpaan tajuamatta mihin ryhtyy.

Äänestä

Mistä Teemu tiedät että mokkakikkeli? Siitäkö että murhainfon sivuilla joku epäili että näin olisi? Mitä muuten mieltä siitä tapauksesta kun kolme perus suomalaista miestä raiskasi 2-5-vuotiaita tyttöjä?

Äänestä
  • Viime aikojen saldoa. Mokkakikkeli murhaa 17-vuotiaan lenkkelijä tytön ja tekee vielä ruumiinhäväistyksen polttamalla, 8 somalia raiskaa 45-vuotiaan naisen ruotsinlaivalla, mokkakikkeli näyttelee mokkakikkeliään pikkutytöille ja ahdistelee heitä Helsingissä, vie jopa yhden tytön käden mokkakikkelileen, Somali pistää kirveellä pari henkeä kylmäksi oulussa, Somali huutelee Facebookissa, että suomalaisia saa raiskata niin kauan kun he käyttävät hänen verorahoja (???, eikö sossurahat ole meidän työtätekivien verorahoja) ja Helsingin mamujengien hakkaamiset ja ryöstelyt jatkuvat. Siinä hieman mokkakikkeli kulttuurin sisäänajoa.

    Äänestä

Tietoja paikallisilta Porista. Tappaja olisi Iranilais syntyinen Ramin Azmit 89 syntynyt asuinpaikkana Helsinki ja yritys missä työskenteli mukamas oli g4s.Kuulemma oli myös yksi niistä rakentajista tekemässä sitä tallia sinne murhapaikalle, siksi tiesi mennä sinne.

Äänestä
  • Eli kaikki muu on varmasti totta, paitsi työpaikka oli mukamas G4S?

    Äänestä

Suomen naisilla on heikko itsetunto ja nämä huomaa sen.

Äänestä

Se on vaa kultturi ero.
Kotimaasa tuolle saa tehtä.

Äänestä

Poika vaan rikasti Suomalaista kulttuuria oman maansa tavoilla. Rasistiset suomalaiset ei vaan tajua sitä.

Äänestä

Noin on hyvä, rauhaa tehdään Syyriassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaNuoremmillekin kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/teinityton_surmasta_epaillyn_vangitsemisoikeudenkaynti_keskiviikkona/7778364

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1422934233498.html

http://www.murha.info/phpbb2/viewtopic.php?f=7&t=18260&sid=09d7bcc1a19a960df298d9f505336ffd&start=375

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu