Mikähän asetus on minulle ketuillaan, kun Thunderbird siirtää suurimman osan saapuneista posteista suoraan roskapostilootaan?
Thunderbird - saapuvat suoraan roskapostiin?
7
187
Vastaukset
- Thatsit
Ohjaa ne vaikka laatikkoon nimeltä Mottipää.
- thattoo
Nimeä roskalaatikko Mottipääksi.
- optiosanktio_
Kokeile auttaako: Mene Asetukset>Turvallisuus>Roskaposti ja siellä Nollaa harjoitustiedot
- nimierkkitson
optiosanktio_ kirjoitti:
Kokeile auttaako: Mene Asetukset>Turvallisuus>Roskaposti ja siellä Nollaa harjoitustiedot
Helpompi kai se nyt on nimetä se toimiva loota miksi hyvänsä mottikalloksi. Nollaamalla kaikki olet sitten todella ulkona kaikesta ja täysi nolla.
Helpoiten alkaa käyttämään selainpostia.
- 112233
Noin tekee vain tyhmä, joka ei muuhun pysty. Selainposti on kaikkein turvattomin ja varsinainen tietovuotaja kuten esim. gmail kaikkein pahin.
112233 kirjoitti:
Noin tekee vain tyhmä, joka ei muuhun pysty. Selainposti on kaikkein turvattomin ja varsinainen tietovuotaja kuten esim. gmail kaikkein pahin.
Viisas tekee noin. Ei ole pahemmin mennyt tärkeitä viestejä roskaposti kansioon.. Ja ei ole tarvinnut säätää sitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke332173- 1181846
- 771581
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671207- 1601202
- 611036
- 481033
- 64994
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62917Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t28900