Kumpi koulu?

Mennäkkö lähimpänä kotia olevaan yläkouluun josta ei tunne ketään vai kaukana olevaan johon tulee vanhoja kavereita mut myös ollaan remontin keskellä.Help! pian jo pitäis tietää kumpi, pää jo hajoo!!?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

lähikoulu kavereita saa uusia..

Äänestä

Menisin lähempään kouluun.

Äänestä

Kiitos kommenteista mä ilmoittaudun lähikouluun:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minneminne kirjoitti:

Mennäkkö lähimpänä kotia olevaan yläkouluun josta ei tunne ketään vai kaukana olevaan johon tulee vanhoja kavereita mut myös ollaan remontin keskellä.Help! pian jo pitäis tietää kumpi, pää jo hajoo!!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu