JARKKEE!

Hei sua ootan, tiedoksi kaikille.
Pusuja ja halaus!
3446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nukkumaan siitä ja opettelemaan työssäkäyvän ihmisen tavoille.
Penskoille täytyy näyttää hyvää esimerkkiä ja olla virkeä jo heti aamusta.

Äänestä

mitäs jos sulle vastaisi tällainen mies...?
Meinaan... Olen sosiaalisesti kompetentti ja lisäksi, bonuksena, ulkonäöltäni oikein komea mies..
Hähähäää, ja osaan nyt jo nää "viettelyshommat"

Mutta enhän minä sinulle mitään vastaa, en ollenkaan...

Ben, med Halipusi på Dej...

Äänestä

kyseessä mahdollisesti blondi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siru2 kirjoitti:

Hei sua ootan, tiedoksi kaikille.
Pusuja ja halaus!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu