Onneksi nyt 17 vuotiaan tapauksessa todennäköinen syyllinen löytyi nopeasti. Ei tekijä ymmärtänyt hukuttaa, jos niin olisi kestänyt löytyminen kauemmin, eikä enää olisi pystytty toteamaan raiskautta.
Porin surmattu 17 vuotias ja Karoliinan Kesti
2
143
Vastaukset
- humaltui
Mun mielestä Karoliinasta tiesi ainakin löytöympäristön, sen "järven" rannalla ollut rivarin porukka, joka juhli siellä terassilla yöllä. Mun unessa näytettiin Karoliinaa, joka pakkaa matkalaukkuaan olohuoneessa, joka antaa siihen rantaan ja osittain jonkinlaiselle lasten pihalle. Ikkunat on isot ja taustalta kuuluu biletysääniä. Karoliina kääntyy ja katsoo haikeasti sanoen :"Teitä tulee ikävä." Porukka olisi varmaan ilmaantunut rivaristakin, jos olisi tähdennetty heitteillejätön rikosta, niinkuin tässä tapauksessa ainakin paikan päällä näyttää käyneen.
- gewrgfd
Heitteillejättö -nimistä rikosta ei ole olemassakkan. Ja et kai tosissasi ehdota, että sinun unesi pitäisi ottaa jotenkin tosissaan rikostutkinnan välineenä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73893
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 54713
- 41684
- 49644
- 44640
- 31629
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50570
- 38516