Saako minä olen messuilla lisätietoa luontaisista syövän parantavista hoitomuodoista?
Minä olen messut.
12
123
Vastaukset
- esoteerinen-alkemisti
Sanotaanko näin, että saat vaihtoehtoista "informaatiota" "syövän" "hoitomuodoista".
Tämä tarkennus siksi, että sinulle esitettävät myyntiväittämät eivät tule olemaan totta, ne eivät paranna eivätkä tuotteet välttämättä ole luontaisia. Lisäksi osa myynninedistäjistä tulee ehkä kertomaan sinulle, että oikeasti mitään syöpää ei ole ja viereisillä ständeillä yrttejään kaupustelevat ovat siis huijareita.
Jos ihmettelet sekamelskaa, niin käy messuilla ammattilaisella selvänäkijällä ja hän kertoo sinulle totuuden muodollista korvausta vastaan.- kristallienkeli
Sinä olet siis käynyt messuilla jo monia kertoja, kun tunnet ja tiedät asiat noin hyvin! On tosi kivaa, että messuasiantuntijana vastasit!.
Monet kiitokset neuvoista!
P.S. Mitä se selvännäkijä kertoi sinulle? Vai onko se salaisuus? - tarot-luenta
Sinun pitää itse antaa rahaa selvänäkijälle.
- reumaattinen
tarot-luenta kirjoitti:
Sinun pitää itse antaa rahaa selvänäkijälle.
Voi, voi, ja voi, kun minä luulin, että sinä rikkaana vanhana kävijänä avustat ensikertalaista myös rahallisesti esim maksamalla selvänäkijällä käynnin,että tietäisin mitä pitää tulevaisuudessa tehdä esim tuon reuman kanssa, lopetanko nuo kamalat sivuvaikutukselliset reumalääkkeet ja aloitan vaikka peräsuolen ja emättimen turvehoidolla, jota kuulemma kaikki skeptikot suosittelevat kaikkiin vaivoihin.
- RäiviPäsänen
Messut kielletään tältä vuodelta
- lakimuutos
Joo minäkin kuulin asiasta Päivilta!
On kuulemma päättänyt kieltää skeptikkojen messut kokonaan tulevaisuudessa.
- syövätön
Kyllä!
Saat todellista tietoa, mikä parantaa syövät luonnollisilla hoidoilla ja ruokavalioilla tai lisäämällä ruokavalioosi muutamia tarvittavia vitamiineja ja hivenaineita, jotka ovat sinulta puuttuneet ja siksi syöpä iski sinuun.
Mene ihmeessä , että saat todellista tietoa syövän parantamiseen. Syanidiyhdisteet ovat äärimmäisen tehokkaita syöpähoitoja. Yksi tarpeeksi iso annos ratkaisee kerralla kaikki tautiongelmat pysyvästi.
- käypähoito
Voisitko kertoa, että miksi tätä tehokasta syöpähoitoa ei ole vielä otettu "käypähoito suosituksiin"?
Siinä paranee kaikki muutkin vaivat kertaheitolla. Takuulla Big Pharma ei sellaisen hoidon olemassaoloa myönnä. Yksi gramma KCN-suolaa suun kautta nautittuna riittää. Maku on aika paha, mutta sen sietää.
- Parannuksia
Esitelläänköhän tämä parannusmenetelmä?
http://magneettimedia.com/paheksuttu-kookosrasva-tappaa-syovan-ja-hoitaa-alzheimerin-taudin/
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62459Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?
Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant722291- 2001286
- 1121112
- 711088
"Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...
...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig220932Martina ja Matias
Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi211909Toivottavasti myös pysyy häkissä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �10837- 47779
Ylipainoiset naiset ovat kokeneet kiusallisen ilmiön deittaillessa
Moni pluskoon nainen kertoo kohtaavansa deittailussa yllättävän ja kiusallisen ilmiön: alussa on luvassa romanssi, mutta52766