saunassa isän kaa

Julia12v

Oon 12v tytteli ja käyn iskän kaa saunassa ja nykyään kuvittelen että se tuijottaa mun kehoa. Tai sitten luulen vaan niin . Ei sillä seiso tai ei koskettele silleen , no selkää pesee kun haluu auttaa . En ujo ole ja musta on hauskaa kun on toinenkin samaan aikaa saunassa ja isän kanssa voi höpistä niitä ja näitä.
Taidan vaan kuvitella kaikkea , olen pikkaisen saanut jo tissejä ja alapäähän on tullut vähän karvoja eli muotoja jo vähän tulossa , Onko muita joila samaa ?
Pidän kovasti iskästä ja en tykkäisi yksin käydä saunomassa
Niin.. asutaan kahestaan

9

479

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Muorikki

      Mikset voisi käydä yksin saunassa? Siihenkin tottuu, ei tarvisi turhia ajatella, että katseleeko sinua. Sanot vain että olen jo niin vanha että haluun yksinb mennä saunaan.

    • Usein siinä iässä kun oma keho alkaa kehittyä, on itse kokoajan niin tietoinen kehostaan, että luulee muidenkin tuijottavan sitä. Ehkä isäsikin miettii, onko sinusta kiusallista saunoa hänen kanssaan, koska hänkin tietää sinun kasvavan kokoajan. Jossain vaiheessa useimmille tulee se aika kun yhdessä saunominen ei enää tunnu luontevalta, mutta jotkut perheet saunovat yhdessä aina. Jos tykkäät jutella isäsi kanssa, etkä koe saunomista epämiellyttäväksi, ei siinä ole mitään pahaa. Jos tulee se hetki, että et halua enää saunoa isäsi kanssa, kannattaa sanoa asiasta reilusti hänelle.

      Sanna
      NettiSaapas
      Helsinki

    • horisija

      Älä hölise ja keksi satuja...

    • jensku131

      oon 13 tyttö ja käyn iskän kanssa saunassa , ei se tuijottele

    • isänosasellainen

      meillä kanssa tyttö kävin kanssani suanassa varmaan 16v asti, tottakai sitä omaansa katsoo joskus mutta en ainakaan koskaan liian pitkään taikka sillä silmällä ja ihan täyspäinen tyttö on kehittynyt siitä.

    • Kxkxxk

      Ehkä se halus vaan vähä kattoo että miten sun keho on kehittyny tai sitte kuvittelet

    • JokuVuaan

      Taitaa olla isälleskin vähän nolo tilanne ja varsinkin jos ei muutenkaan nää naisia usein. Mut joo, jos alkaa häirittee ni kyl siit ihan hyvi puhuakki voi ja tuskin tulee puheenaihe isälles yllätyksenä ;)

    • Kopponen

      Ei välttämättä, mutta kyllä oma isäsi haluaa pitää (Yleensä) kullinsa kurissa!

      No onhan näitä tapahtunut jo koko historian , saatikka nykyisin. Olisi kivaa tietää kuinka moni on synnyttänyt lapsen omalle isälleen? Taitaa luku olla aika suuri!

      Isäpuolet ovat taas eri kategoriassa .....Eivät ole sukua.

    • Minävaanheo

      Itse olen 15 vuotta ja käyn isän kanssa saunassa.Ei siinä mitään ihmeellistä ole.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      22
      5111
    2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
      Oulainen
      2
      4563
    3. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      102
      1324
    4. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      136
      1320
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1220
    6. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1094
    7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      17
      923
    8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      168
      855
    9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      61
      803
    10. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      37
      779
    Aihe