KUN JULKAISITTE KANNONKOSKEN TUHOPOLTTAJAN NIMEN. KUVAKIN HEPUSTA OLIS SUOTAVAA.ET TIETÄÄ VAROA . KAMALA HEPPU?
KIITOS MEDIALLE
17
235
Vastaukset
- hahaaaaa
Kyllä se kamala heppu palaa aina rikospaikalle että rakentakaa vaan lisää hökkeleitä älypäät
- 112
Onkohan tuommosella pyromaanilla omia biologisia lapsia.vaimo. ja missä luuraa hänen vanhempansa. loppupeleissä.ei taida ollaan mistään kotoisin.??tunteeko kukaan normaali henkilö hänet??
- 1.1.2
Oikein sopiva päivä julkaista tuhopolttajan nimi 11.2 yleinen hälytysnumero. olikohan ennen vanhaan suomen perustuslaki:: ku joku sytyttää rakennuksen.sai syytteet MURHAPOLTOSTA?
- töktöktök
Hankkikaa juntit elämä
- tunnistettuon
Muuta sinäkin äitin helmoista jo omaan kotiin.ei normaalisti yli 45 v asu äiteen elättinä.
- ahajaaaa
Haukkaa sinä jyväjemmari paskaa
- Hen112
Facebookista löytyy...
- 211
mikä osoite naamakirjassa?
- siinäosote
Löylykauha sun perseessä
- anttiaunus
Liian usein .vaarallinen PYROMAANI ja taskussaan kuivat tulitikut ovat erittäin vaarallinen yhdistelmä ulkopuolisille ihmisille ja rakennuksille. ovat ilm. vakavasti sairaita tyyppejä. yleensä miehiä ja tai naisekkaita hepparoita.kin?
- byyyääää
Ei ole palopoikaa kannonkosken lärvit miellyttäny kun tommosen tempun teki
- 112
Kamala temppu.polttiko myös sen karstulan kaupan taanoin.sairas on hepun mieli ja synkkä.??
- tulitikkupoika
Pientä säpinää sillekin tuppukylälle
- TosiOn
Nuita tosi rikollisia ei kande suojella koskaan. kovalla kädellä vain.ovat yhteiskuntamme alinta kastia ja luusereita koko elämänsä kohdusta hautaan asti.
- njähnjäh
Luusereita löytyy Kannonkoskelta pilvin pimein
- sutkimies
Rikollisia ei kande ja tai saa suojella koskaan.heidän paikka on joko vankila.vankimielisairaala.niuvanniemi. ihmetystäherättää. ku tekevät rikoksia ja pitäs vankilaan mennä. kiiruusti ns. mielentilatutkimuksiin. ovat kalliita. .ihme touhua.ja typerää suojeluakin.??
- hahaaaa
Se pyromaani sijoitetaan sinne KAMMONKOSKEN pöpilään saatte sitten juntit käydä päivittelemässä porukalla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733814Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92041Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2291365- 1351266
- 1121158
- 1121138
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701050Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik61005- 60984
- 35906