nainen jos podet vauvakuumetta niin nyt löytyy apua mies etelä-savosta olisi valmis auttamaan
olen 35v mies osa-aika työssä.noin 185cm tumma ja tulinen.
ota yhteys s.postin kautta ja kerro lisää itsestäsi mielelllään kuvan kera.
joten hakemusta sisään ja katsotaan kuinka hommat lähtee etenemään.
t.siementäjä
siementäjä käytössänne arvon leidit
siementä
1
144
Vastaukset
- turvallisuushaku
Mikä on todellinen motivaatiosi? Haluatko saada lapsia ilman, että sinun tarvitsisi tehdä mitään niiden elätyksen suhteen? Vai haluat yksinkertaisesti vain ilmaista seksiä?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 635154
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai554606Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1234559Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3161854- 851503
- 911472
- 2351360
- 3201073
- 200961
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.51883