Jos Valo on pojan nimi niin miksei kävisi myös Halo tai Kajo. En tiedä onko ne jo käytössä mutta ainakin ne on samankaltaisia.
Halo ja Kajo
ehdottelija
7
387
Vastaukset
- jaalo
Jalo ☺
- BLOODisLIFE
Aurinko
- Abdirahim-
Mikssi sina rassisti nosta kaeki vanha keskustelu?
- BLOODisLIFE
Miksi haukut mua rasistiksi?!
- Abdirahim-
koksa sellanen sina olet! Rassisti!!!
- BLOODisLIFE
Abdirahim- kirjoitti:
koksa sellanen sina olet! Rassisti!!!
Mä en o rasisti! Mulle ei o mitään väliä mikä on teidän ihonväri! Mulle ei o koskaan tehny mitään kukaan tummaihonen tai ruskeeihonen, ne on ollu aina ystävällisiä mulle! Sovinismia ja misogyniaa oon kokenu ja aina toisilta valkonaamoilta! Mun ihonväri häiritsee myös toisia valkonaamoja koska I AM TOO FUCKING WHITE!
- TyhmempiäkinEhdotetaan
Halo-nimisen on ainakin tosi helppo vastata puhelimeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?273326- 903064
- 762984
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim672895"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m512847Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852609- 332414
- 492269
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se412137- 321923