Elikkäs juuu. Omistan itse rastat ja ikää on semmoinen 16-vuotta, olen paljon lukenut netistä näistä huonoja sekä hyviä juttuja. Vaikka täytyy kyllä myöntää, että ihmiset tuntuu hirveän ahdasmielisiltä näitä kohtaan.
Haluaisinkin nyt kysyä itseäni viisaimmilta haluaisiko joku kertoa vaikuttaako kloori jotenkin rastoihin? Elikkä jos menen esimerkiksi uimahalliin voinko kastella hiuksiani? :) kiitos paljon mahd. vaivannäöstänne!!
Hei kaikki :)
rastatukka
0
72
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101094
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18619Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264606- 68567
- 95552
- 26512
- 49510
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 47437