Simons Racing putkistot?

Onko kokemuksia kyseisistä putkista? Itellä on Mazda 626 Sportsaloon -91. Meinasin pistää Simonsin Racing putkiston. Hyvät/huonot puolet? :)
51456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tahtoo tulla villat pöntöistä vanhemmuutaan ulos..mulla kesti n,vuoden simmonsi..

Äänestä
  • Ei kuullemma noi simmonsin paskat kestäkää.Osta remus jos saatavana ton ikäsee.Ehkä ei kyl ole.

    Äänestä

mun toyotasa on tehty martteliuksen rakennussrajasta putkisto ja on kestänyt..!

Äänestä

Niin onko miten pahat äänet jos ajetaan matkaa matalilla kierroksilla?
Resonoiko runkoon miten pahasti tai jotain muuta vastaavaa?
Ja miten toimii katalysaattorin kanssa? :)

Äänestä
  • no mul on corsassa simons ollu jo koht 2 vuotta ja ihan hyvä on ollu..eikä mul ainakaan oo pahat äänet ollenkaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Winteri kirjoitti:

Onko kokemuksia kyseisistä putkista? Itellä on Mazda 626 Sportsaloon -91. Meinasin pistää Simonsin Racing putkiston. Hyvät/huonot puolet? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu