Eli onko täällä muita turun seudulta ketkä haluaisi jutella/ kokeilla tai tehdä kanssani kaikkea tuhmaa. Itse olisin valmis kokeilemaan kaikkea, seksiä jätkän kanssa, 3 kimppaa, roolileikkejä yms eli oikeastaan ihan mitä vaan! Jos jotain kiinnostaa niin jättäkää vaikka kikki tai s-posti alas niin otan yhteyttä! Eli tytöt ja pojat ilmotelkaa jos kiinnostaa! Itse olen 17v poika ja mieluiten samanikäisiä, parinvuoden ikäheitot eikä sukupuolella väliä :) !
Kokeilunhaluisia turusta!
Kokeilunhaluinen
3
117
Vastaukset
- Woohou
Täällä ois yks. Laita kikkis ni tuun puhumaa.
- varsinaissuomi
Täällä ois 17 vuotias naantalist oleva kokeilunhaluinen ;) laita kikkis niin tuun puhumaa
- Biboytku15
Laita kik ni tuun puhuu
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1176186Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto625131SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun654252SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt973831Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost123611Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1203168SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522546Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352479Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat662232Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val261583