almera n15

pörlöppi

on almera n15 -97 1.6 niin mikä on flektin oikea toiminta? ei pyöri kylmänä,lämpimänä lähtee päälle mutta ei sammu vasta kuin sammmutat auton seuravan kerran. kolisee etupää ni voiko olla jarrusatuloiden pöly ym kumit väljät kun käsin kokeili satuloita niin liikkuivat? miten voi kakkos ja kolmos nopeus pyöriä väärinpäin? ei ole vika vastuksessa. entä kun nelosvaihteella painat kaasua enempi 75km/h jälkeen niin tuntuu kuin muutaman sekunnin viive ois välillä kaasussa ihankuin ei kerkiisi reagoida kaasu mukaan.

1

106

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • teesseitseniinonnistut

      Ei pitäis pyörii näillä ilmoilla, vain ilmastoinnin kera,anturi sökö, satuloiden kuuluu liikkua, kaasuläpät kulahtaneet väljiksi, puhallin nappula sökö, kallistuksen vakaajan tukivarret väljät tai alapallon nivel jne.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7503
    2. 94
      5328
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      83
      4977
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      136
      4354
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      11
      3120
    6. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2739
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      46
      2732
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      55
      2322
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      11
      2299
    10. Suudeltiin unessa viime yönä

      Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
      Ikävä
      21
      1900
    Aihe