Sellaista kyselisin että onko mitkä parturit lopella ilman ajanvarausta ja plussaa ois myös että osaavat miesten hiukset hyvin leikata? Lähdin kloppien kans Lopelle hiihtolomaa mökille viettään enkä kerennyt käydä parturissa Viitasaarella niin jos täällä kerkeis:)
Parturia Lopella
Yrjo-koskinen
6
208
Vastaukset
- aaae
Siinä kauppatiellä siwaa vastapäätä oli ainakin joskus parturi, ihan ok paikka.
- onkin
Ok.
- Yrjo-koskinen
Hieno homma kiitos vastauksesta. Pitää käydä kysymässä oisko siellä aikaa leikkailla hiukset tällä viikolla.
- okkkkkkkkk
Joo
- kkoivisto
Kun pyydät leikkaa tissit paljaana!
- pitkätukkaaleikata
paljonko lisähinta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4124713Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1221875- 1451612
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko751335Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151196Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔791166Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise151101Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään671046- 661012
- 381000