Mielisairas win-potilas oli vahingossa päässyt pakoon samalla ovenavauksella kanssani, ja kun olin kävelyllä, tämä win-potilaS yritti lyödä puukolla niskaani!
Onneksi tiellä oli liaani, joka roikkui puussa - winhihhulin käsi pysähtyi siihen!
Taltutin potilaan karate-liikkeillä, ja laitoimme hänet nippusiteisiin!
Onneksi tiellä oli liaani, joka roikkui puussa - winhihhulin käsi pysähtyi siihen!
Taltutin potilaan karate-liikkeillä, ja laitoimme hänet nippusiteisiin!
Vastaukset 81
Vanhimmat
Tämä on välillä vähän tälläistä - saa olla varovainen win-potilaiden kanssa....
Oletko kauankin keskustellut itsesi kanssa?
Sinä kari olet kauan keskustellut itsesi kanssa!
Ne on arvaamattomia!
Selvästikään ei ole luettu käyttöohjeita. Windows pitää käynnistää hyvissä ajoin ennen kuin sillä voi tehdä mitään, vrt höyryveturilla ei lähdetä heti liikenteeseen vaan pökköä saa laittaa monta tuntia pesään ennen kuin se on lähtövalmis.
W10 vie potenssin, jo viikonkin tuskailu windows kymmenellä voi tehdä sinusta seniilin.
POista windows.
Muistaisipa vain linukshihhulit itsekin mainita siitä, miten vaikeaselkoinen ja kaikin puolin hankala linuks on!
Kollisaavorinevaapunen on intohimoinen kauhaomo!
W 10 vakoilee!
No! Uskaltaako w10 enään käyttää?
windows on halkala ja jatkuvaa säätämistä. se menee hermoon.
windows on pitänyt koko äänipiirin päreiksi.
Kollihan on hullu natsi!
Chromebook 😋 Nam. 😋 Nam. 😋 Nam. 😋 Nam. !!!!!
Hyvin vaarallisia!
Lyökää wintubutinpojat hanskat jo tiskiin.,
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
No en enää ihmettele yhtään, että ei asennuksen jälkeen löydä yhtään WLAN verkkoa?
Pysyttelen kaukana Microsoft tuotteista, niistä ei ole kuin harmia.!!!
Windows joutaa museoon!
Windowsilla pelikokemus voi olla kovankin luokan koneella umpisurkea...
K0LLI Perseilevä 80 vuotias papparainen. Istuu koneella ja häiriköi jatkuvasti ja nautiskelee Sinolia......†
Winkurahihhulit sekoilee!
W10->11 Latausvirhe: 0x800f0922 Kb5012170 Latausvirhe: 0x80240009 Kb2267602 Onko tarkoituksella ettei onnistu nämä päivitys........
Niin myös internet selain ilmoittaa vähän väliä virheestä.Ärsyttää koko rakkine piru vie.kerro miten voin ongelman korjata.Windows heti asennuksen jälkeen alko herjata virheistä myös word ei toimi kunnolla ilmoittaa ympäristö muuttujista eli havainnut virheen eikä meinaa millään sulkeutua .Niin vielä windowssista että asennuksen aikana ilmoitti joitakin virheitä.Älytöntä vai mitä mulla on fujitsun kone aika uusi Joulun jälkeen ostettu pliis auta mua!!!!
Se apina on hyvin arvaamaton!
__________________________________________________
KUOPIONPERSEREIJÄN MILESTÄ KAIKKI WINDOWSIN VIAT JA ONGELMAT JOHTUU KÄYTTÄJÄSTÄ TAI MUISTA LAITTEISTA!
VAJAKIT ON VAJAKKEJA! VAEHTELIJOITA!
Todella arvaamaton papparainen!
W10 ja W11 ei pdf:t kuulu tuettuihin kuin ei möskaan DVD levyt yms..
Perusasiatkaan ei toimi Windowsissa enään....
Windows on miljoonien tappiot tiedossa! Varokeee!
Mikko Hyppönen: ”Ennen pitkää Suomessakin rysähtää”
Aggressiivinen Microsoft 365 -tarjous käy Windows-käyttäjien kimppuun – ei tarkoittaa todellisuudessa kyllä
5.2.202310:30
Windows 10:n asentavat ovat saattaneet törmätä kyseenalaiseen Microsoft 365 -mainokseen.
Vakoilu on W10:ssä kuin jäävuori. se mitä näkyy, sinulla on jonkinasteiset mahdollisuudet sulkea sitä. Microsoft puhuu mitä se haluaa. NSA:sta Microsoft ei puhu mitään.
Hankala toi windows!
W11 lähti roskiin!
Pitää olla vajakki, jotta kokee windowsin hyväksi
Ja pahansuopia myös.
KUOLEMA_UKRAINALLE
eli Linuks hihhulit
🎃 Muillakin on windoosissa isoja ongelmia ja vikoja
Pyllymajassa on ser-koneet käytössä!
Varoa niitä pitää.
Raportti rintamalta: Puolalainen palkkasoturi kiroaa Ukrainan asevoimia itsemurhaviestissään, Kiovaa uhkaavat padat kahdella rintamalla.
Miksi puolalaisia on Ukrainassa?
Kadyrov lupasi vastata Ukrainan asevoimien hyökkäykseen Tšetšeniassa kostolla, josta ei ole koskaan unelmoinut.
Vapise Zelenskyi!
VALETTA!
Hautaan winpapparaiset kuuluu!
Zelenskyi tapattanut jo ainakin 3 miljoonaa ihmistä! Oikea Saatana koko äijä!
AbiWord
Ainon kanssa on käytettävä lipsuvoidetta.!
Miten windowsissa voi tulla HETI ongelmia?
:D
Winkurahousut on lirahtelua ja pöräyttelyä varten!
Todellakin on.
Windows_Herrasmiehet on arvaamattomia ja ihan kahjoja!
Windows pilaa elämän :(
Olen nyt seurannut kaverini windows-elämää muutaman kuukauden ajan. Jatkuvasti tulee jotain ongelmia vastaan,
✀✀✀✀✀✀✀✀✀✀✀✀✀✀✀✀✀
POIS VAAN!
Saimaalta pornoo
Hoomokollin tyyliin!...
Sinää ainakin vastaat itsellesi.
nippusiteitä
http://hs10.snstatic.fi/webkuva/sarjis/560/1349765530414?ts=459
Vintouvs kun on intialaisten lasten koodaama käyttis, niin tieten aikusista kaikki näyttää perseelle.
kamalaa!
ON SE! KOLLLIMAATTORI ON HYVIN SAIRAS YKSILÖ! ✝️
********************************************************************
Puuttuuko siltä se järjen valo?
NYT OLLAAN ASIAN YTIMESSA!
Microsoft haluaa käyttäjien siirtyvän Windows 11:n pariin, mutta monilta se ei onnistu. Windows 11:n laitevaatimukset ovat kovat, eivätkä niitä täytä edes kaikki uudemmat laitteet.
Asiaa ei helpota myöskään Windows 10:n jättiläismäinen käyttöosuus, joka huitelee lähes 70 prosentissa. Windows 11:n vastaava osuus on noin 27 prosenttia, IT Pro -sivusto kirjoittaa.
Microsoft on luvannut, että myös tavalliset kuluttaja-asiakkaat saavat jatkotukea Windows 10:lle. Tavalliselle kuluttajille jatkettu tukiaika tulee mitä todennäköisimmin olemaan maksullista, mutta hinnat saattavat olla hieman edullisempia.
Yrityksiltä yhtiö aikoo kuitenkin lypsää rahaa melkoisesti, sillä Microsoftin julkaisemien hintojen mukaan jatkettu tuki kustantaa 61 dollaria eli noin 57 euroa per tietokone per vuosi. Kustannuksia lisää reilusti se, että myöhemmin kelkkaan mukaan hyppäävät joutuvat maksamaan myös aiemmat päivitykset.
Microsoft on toistaiseksi pyrkinyt ohjaamaan Windows 10 -käyttäjiä Windows 11:n pariin lisäämällä käyttöjärjestelmään monia kiinnostavia ominaisuuksia, kuten Copilot-tekoälyn.
Ainakaan toistaiseksi suuri yleisö ei ole kuitenkaan kiinnostunut päivittämään laitteitaan ja siirtymään Windows 11 -aikaan. Näin Microsoftille ei jääkään muita vaihtoehtoja kuin houkutella käyttäjiä siirtymään eteenpäin tekemällä mahdollisimman suuren loven näiden lompakoihin.
Ne on vaarallisia
Niin ne linuksit tahtoo vähän olla. On löytynyt jos jonkinlaista haittaohjelmaa ja erilaisia aukkoja, joita hyödynnettään jopa 15 vuotta, ennen löytymistään.
Windows sen sijaan on ammattilaisten tekemä, ottavat myös vastuun tekemisistään. Linuksin valmistajia ei tunne kukaan!
Linuksin valmistaa ainoastaan Microsoft!
Windowsin varaan en laittaisi henkeäni koskaan!
Kumma, että kuolleita kirjoittajia on yht'äkkiä paljon, tän yritysmyynnin jälkkeen. Mm: tri-vindovs-mieli-ala, m-kar, kollimaattori ja lukuisat muut multinikit... Vaikenivat kuin seinään törmäävä rotta.. Ei ole ihmeellistä, eihän?
Muista: Windows Defender on syypää vaikeeseen virusongelmaan.
Sehän oli yksi henkilö! Noi kaikki + muutama muu.
🎃 Muillakin on windoosissa isoja ongelmia ja vikoja
T. NewBercel
Windowsin ongelmat saa sen käyttäjät vakaviin tekoihin!
Ukrainan rintama osittain murtunut – asiantuntija: Ukrainan isku Kurskiin toimii nyt Venäjän hyväksi
Lähiviikot näyttävät, pystyykö Ukraina pysäyttämään asemien sisään tunkeutuneet venäläiset vai onko syntymässä läpimurto.
Olipa kiukkuinen vaapunen vai!
Heh! Mailman huhu: Zelenskyi ei uskalla palata enään Ukrainaan Kiovaan! Mutta ehkä vielä Lviviin natsien kaupungiin!
Ne on kuin Zelenskyi, Murhanhimoisia natseja..
Zele yriti tapattaa Trumpin. Jo kolmannen kerran!
Varo Zelenskyitä!
Venäjän sotilasmies kertoi, että pohjoisen sotilaspiirin ensimmäisinä päivinä Kiovaan oli jäljellä 15 km.
Varokeeee,, Microsoft 365-sähköpostit murtojen kohteena! Windows voi räjähtää silmille! 💥
Serpaviaanit on vaarallisia.
Nato EI aloita sotia!! Nato on puolustusliitto, ei hyökkäysliitto. Tämän tajuaa kaikki muut paitsi Zelenskyi.
UKRAINA HÄVIÄÄ SODAN!
Ne on vaaraksi yhteiskunnalle.
Windows 10 on tappanut paljon tietokoneita. Miksi Microsoft ei korjaa tätä ongelmaa?
Se on kirjaimellisesti paskaa, jota ihmiset tekevät käyttöjärjestelmässä. Sanotaan, että latain juuri uuden kuvan Windows 10 -käyttöjärjestelmästä aivan uudelle, tupakoivalle, huippuluokan pelikannettavalleni ... Ja ensimmäinen asia, jonka teen, on selata merirosvopelejä ... Napsautan latauslinkkiä ja saan ponnahdusikkuna. Minä, tyhmä henkilö, päätän napsauttaa "salli" ... Nyt tietokoneellani on vitun virus. Mutta koska FIRSTasia, jonka päätin tehdä, oli etsiä "ilmaisia" pelejä ... En saanut toista virustorjuntaohjelmaa tietokoneelleni. Joten nyt pelaan säröillä olevaa peliä viruksella, enkä edes tiedä, että minulla on virus. Kun viruksen komentosarja on valmis, kopioidaan tonnia tiedostoja minun: H-asemaan ... Tietokone lukittuu, SYSKEY on kannettava tietokoneeni ... Vittu. Nyt rikkoin aivan uuden pelikannettavan, koska halusin pelata Minecraftia todella vitun huonosti. Ja syytän sitä Windowsista.
Oliko se myös ukrainahihhuli?
Venäjän armeija käynnisti massiivisen ohjushyökkäyksen Ukrainan sotilaskohteisiin Ukrainan eri alueilla eilen aamulla. Iskuja Ukrainan kohteisiin tehtiin myös meripohjaisilla Caliber-ohjuksilla. Koko Kiovan hallinnon hallitsemalle alueelle julistettiin ilmahyökkäys.
Zelenskyillä nyt pee jäykkänä! Koska Ohjus kohdistetaan häneen! Ja mikä maan?
Trumpin salamurhayritysten jälkeen hän voi olla USA maalitaulu!
Trumpilla voi olla halu näyttää kuinka käy jos käy USA Presitenttiä vastaan!
Persut on vaaraksi kanssaihmisille!