himos natisee liitoksistaan 31.8

on se haljala kova luu, veti sit vaan linkin parkin jämsään.
4154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja vetää tulevaisuudessa vielä monta muutakin maailmantähteä jämsään.

Äänestä

HYVÄ JEEEEE...Positiivisiä merkkejä ilmassa..kevättäkin..:)

Äänestä

Haljala ketään vedä tänne se kaveri vihasi rokki touhua aikanaan Himoksella mutta huomasi muiden suosion ja rahan niin homma kääntyi toisin päin.Itse olin ekana kun pienet musa jutut alko Himoksella hyvä kun ei käyty niskaan jos näytti muusikolta tai oli hiprakassa eli näin.

Äänestä
  • Montakos miljoonaa levyä olet sen jälkeen myynyt, kun Haljalasta pääsit eroon?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


park kirjoitti:

on se haljala kova luu, veti sit vaan linkin parkin jämsään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu