H.VPK Bilebändi häihinne

H.VPK

Haapajärven VPK on asiansa osaava biletrio Lappeenrannasta, joka on keikkaillut samalla kokoonpanolla jo 7 vuotta. Keikkaa tehdään täältä käsin max. 300 kilometrin säteellä. Ohjelmistomme koostuu pääosin kotimaisesta pop- ja rock-musikista ulkomaisiakaan hittejä unohtamatta.

Olemme saaneet hyvää palautetta mukautumiskyvystämme niin kappalevalintojen kuin kalustomme suhteen. Eli toiveita toteutetaan ja tarvittessa mahdumme soittamaan pieneenkin tilaan. Toisaalta ongelmaa ei tuota isonkaan lavan täyttäminen.

Lappeenrannan lähialueiden asiakkaille tarjoamme pienestä lisämaksusta ns. "etukäteisroudausta", joka sisältää mahdollisuuden käyttää äänentoistolaitteitamme myös esim. taustamusiikin ja puheiden toistamiseen. Tilaaja saa tällöin käyttöönsä kaksi langatonta mikrofonia, joiden avulla juonto- yms. hommat hoituvat mukavasti myös juhlaväen keskeltä. Koko juhla sujuu mukavammin, kun bändin laitteisto on pystytetty paikalle etukäteen.

Lisätietoja saa bändin nettisivuilta tai sähköpostin kautta kysymällä.

http://www.haapajarvenvpk.aapala.fi

[email protected]

0

74

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

        Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
        Suomalaiset julkkikset
        106
        2205
      2. Mitäpä luulet että tykkääkö

        kukaan kaivatustasi ?
        Ikävä
        103
        886
      3. T rakastan sua

        vaikket sitä usko
        Ikävä
        66
        823
      4. Varmaan aika moni

        Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
        Ikävä
        46
        790
      5. Mitä tapahtuu?

        Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
        Haapavesi
        21
        726
      6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

        ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
        Maailman menoa
        517
        716
      7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

        Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
        Ikävä
        76
        640
      8. Miksi et lähesty minua

        Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
        Ikävä
        64
        615
      9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

        Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
        Ikävä
        23
        580
      10. Kai sä olet

        Luovuttanut mun suhteen.
        Ikävä
        57
        551
      Aihe