Heissuli vei ! Nyt tullee outokyssäri. Mulla on aina ollu tos tarkka kierto 28 pv. Nyt ollu rinnat ja alaselkä/vatsa viikkojen ajan kipeenä. Noh. menkat alko kr26pv (ei normaalia) tosi haaleena ja normaalia niukempana vuotona. Tokana päivänä vähä tummempana ja runsaampana vuotona. Kolmas pv ei mitään. Mitä täst vois päätellä. Lompsinko apteekkiin ostaa testiä vai en ??? Ja ei kiinnosta saaha vastauksia 12 35 jne jne saipelia :]
menkkaliitäjä
6
122
Vastaukset
- öiosj
Aika selkeesti vaikuttaa siltä että sulla ollu valemenkat. Sinuna kävisin ostaa testin. Plussatuulia!!
- alottaja
Millo mu kannattaa tehä testi ?
- ToivoNegaa
alottaja kirjoitti:
Millo mu kannattaa tehä testi ?
Sitten kun 12/32 on kunnossa. Siihen asti kannattaa ehkäistä varmuudella.
- daddaa
Onneks ei oo sun ongelma !
- Nega-sulle-para
daddaa kirjoitti:
Onneks ei oo sun ongelma !
Kyllä se on kaikkien ongelma, mutta välitön ongelma on synnyttäjän eli uusavuttoman lähipiirille ja loppuviimein synnyttäjälle ja siittäjälle. Yhteiskunta kärsii viimekädessä.
- negalle
Nega-sulle-para kirjoitti:
Kyllä se on kaikkien ongelma, mutta välitön ongelma on synnyttäjän eli uusavuttoman lähipiirille ja loppuviimein synnyttäjälle ja siittäjälle. Yhteiskunta kärsii viimekädessä.
Huoh ! Ihme perse silmä. Toivottavasti sulla ei oo omia lapsia. On väärin ku tollaset kusipäät lissääntyy. Lapsista ei tuu ku mulkkuja ylimielisä paskaläjiä !!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1963999Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t562827Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881413Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181276Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101229Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi71043Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20221032- 46984
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt228944- 49936