Juoppous tyhmentää Artjärvellä

651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Näyttää tyhmentävän myös keskikaupunkilla, kun noin älyvapaita päästellee. Artjärvellä nautitaan kunnon pontikkaa eikä mittää kaljakusta.

Äänestä

vrt. jaeaemaa

Äänestä

Artjärvellä on on siistimpää porukkaa kuin keskustaalueella. Osaavat ryypätäkin viksummin. Harvoin tarvii poliisin käydä täällä. Mitä nyt joskus päästävät jonmkun narusta.

Äänestä

Niinikoskelle ei tyhmän juopot artjärveläiset pärjää, siellä kun juodaan hengiltä.

Äänestä

Ei niitä kumminkaa näy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aslakkisi kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/terveys/2015022419253530_tr.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu