Airsoft snipu

Aseeni on snow wolf m24 jonka ostin milgearista, ase ampuu jos hoppi on päällä niin sen 2-3 kuulaa mutta kun hopin ottaa pois niin sit yhden ainaskin niin oon huomannut. Pelaanko ilman hoppia vai kannattaako upottaa joku 100€ korjaamiseen milgearissa?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Upota rahaa ja opettele tekemään hommat itse.

Äänestä
  • No itse suosittelisin perustelemaan vaikka liikunnalla, mahdollisuudella uusiin sosiaalisiin suhteisiin, seuroissa pelaamisen turvallisuudella edellyttäen oikeita varusteita ja tekniikasta oppimisella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kinkelikankelipönkeli kirjoitti:

Aseeni on snow wolf m24 jonka ostin milgearista, ase ampuu jos hoppi on päällä niin sen 2-3 kuulaa mutta kun hopin ottaa pois niin sit yhden ainaskin niin oon huomannut. Pelaanko ilman hoppia vai kannattaako upottaa joku 100€ korjaamiseen milgearissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu