Ihme juttu ! Ei pääse lukemaan.
Vähän matkaa pääsee ja sit loppuu kesken.
Vähän matkaa pääsee ja sit loppuu kesken.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 36
Vanhimmat
Keskeytyy sina. Eiks nii ?
Korjaus: keskeytyy aina.
H ?
Keskeytetty " ketju".
coittus in,,,, se saattaa ja onkin " turvakysymys" ja väestöliiton projekt.
tässä: Harlov suoraan aamusaunasta. Mies sie viiletät ?
Aamusaunasta kannattaa pulahtaa avantoon hetkeksi , ,
Niin viilenee ne tunteet vähäksi aikaa ( jos viilenee)! Tosikkoja ja
toinen toisensa( ns. Järkeviä ihmisiä) masentajia on ihan tarpeeksi. eli älä pulahskkaan sinne avantouintiin, vaan jatka vaan hulvatonta hauskanpitoa
" sinä juopotteleva alkoholisti"!
Minusta ainakin tosi hauskat ketjut ( mie inhoon tosikoita"!
Monet kyllä käsittää tuon ajankuluksi ja pelkäksi tsoukiksi! Ei kai kukaan ole niin pässi että ottaa tosissaan
ihan pelkkää herjan heittoa. Horlov tai Harlov ihan hauska tyypi! Ja taruolento,hauska sellainen nimimerkki. Eiks näis ole joku ikärajakin ( 18 - 24) ! Ainakin jos minä haluan viihdettä ( sellasta ajankuluksi löpinää ) niin en ollenkaan katso mitään syvällisempää ( varsinkaan esim. politiikkaa) vaan esim .sellasta vaan mikä on hauskaa ( esim. " minut tunnistaa t- paidasta missä lukee
"En ole gynekologi , mutta voin silti
vilkaista"! Kuka noita nyt tosissaan ottaa. Ei silti voihan tollasia paitoja
vaikka ollakin ! Mist sitä tietää!!!
Tosikkoja on kuitenkin ihan tarpeeksi.
Mikä se koitus in on? Onkse et jos menee kylään jonnekin , niin ( koettaa päästä sisään) tai kehotetaanko siinä , jos on varsinainen vetelys ,että ( koitas nyt vähä innostus?).
COITTUS IN ( keskeytetty yhdyntä ) toki yhdyntähän voi keskeytyä moninaisista syistä ;( kiire junalle , nälkä, ulosottomies ulkoseinää moukaroi jne )
Ai coitus in sen takia et vouti rymistelee !!!! AA PUU VA !!! Tai oho hiddo guule voiks venaa mä
tästä lähdeki talon hampurilaisella / huomasin just et mulla on kaks euroo tos materialla ostetussa merkkilsukussa rahaa!!
Et moikka hani !!! Nähdään mä tuun sit !! Ai nii hani !!! Oli se ihanaa!!! Mut sori näin!Tai et " Mähän sanoin et mun pitää lähtee viiden minuutin päästä
junalle !!! Mut hani !!! Sä oot
ihana !!!
Jotkut ei kestä minkäänlaista seksahtavaa . ( eihä niitä o pakko lukee)
Ja mite työ eräät siveyden sipulit
kestätte itse itseänne. ?
Tooooodi ihme!!!!
Tooooodi ihme!!!!
Tooooodi ihme!!!!
Coitus in on ihan outo sana mulle !
Ainut mistä oon kuullut on coitus corpus ja varmaan tarkoittaa puupi... u ( ja nythän tääkii ketju varmaan poistetaan) kukkahattu tädit liikenteessä.
Hei ! Harlov ! Eipä ihme että menit
ullakolle sitä vissyvettä juomaan . Sulle tuli varmaan paha mieli kun mistään ei tullut mitään. Mut Hani !
Sä oot ihana ! ( mä lopetan / tos vasemmalla nimittäin lukee että valmis/ eiku oikeellahan se onkin!).
Tai en mä lopetakaan vielä.Horlov kävitsä. aamusaunassa ? Onksun kartano järven rannalla tai ainakin sauna. Se ois ihanaa käydä aamulla
saunassa!! Aamulla on varmaan kiva saada kylpee. Mä oon monta
kertaa ajatellu kylpee ihan aamulla,
mut ei koskaan ehdi.Ain on niin kiire
jo aamusta tienaamaan rahaa.
Mikään ei ole kiveenhakattua.... ettei sille olisi vaihtoehtoa,,,,ei niin hyväää,,,ei niinoikeaa,että sitä ei voisi tehdä toisin... eikä niin varmaa ja ehdotonta,ettei siitä voisi erehtyä.... Muista : Kulissit useinmiten paljastavat sen minkä niillä oli tarkoitus peittää....MUISTA HYMY !
Ton et " tuli kiire junalle ja c.., in
niinstsdilaiset on ratkaisseet sen harrastamalla metroseksiä ( maanantaina idästä tulleessa Helsingin Metrossa aamulla ) siit oli kuva Ildiksessä tiistaina ! Eli duunimatkalla kannat kattoon menetelmällä seksiä
Metrossa!!!! Kätevää !!!'
Kyll päivän voi aloittaa heikomminkin ja sit viel toi sun metroseksi pyyhkäs mieleeni et toi MEDIKAALISAATIO on tullu pysyväks osaks jengin suku½-elämää....Kundeille on kehitetty sinisii nappei jotka virkistää etumusta....ja kimmoille pillereitä jotka tehostaa katumusta.......... Eixs oo kätzää......... Waude !
Mut mää en valitettavasti voi tukee lääketeollisuutta tässäkään a siass kun mää EN TARTTE sinisii..Mull on luonnostaa KERMEE TESTOSREENI kimara suoniss,,Mökilläkin mää kanteleen rantasaunaan vedet ilman käsii....... a rvaat vaan millä... ja miks ?
Hei täält >>>>>>> sinne
t. Harlov .................Muista Hymy
mis miu rakas on ?
Moikka hani !!! Sä oot ihana !!!
nii sääkin muru.
Hani moi ! Koht tulee pääsiäinen
ja pääsee virpomaan . Ootsä käyny.? Kerkeetsä yleensä
virpoo kui mont?
virvo varvo vit
Hani miust on tosi kiva ain ko minuu virvotaa.,,....,,,
Kui monta sie kerkeet virpomaaa
Hani virvotdie kaikki samana päivänä vai jätätsie mitää
seuraavalle päivälläkiii ?
Mä olen kasvattunut rakas varpuni vain sinulle... ja muista mitä isompi muna PÄÄSIÄISENÄ sitä hauskempaa..Mie jaksan v i r p o o yötä/päivää kun tiijän et saan siu ihanat Ginder-suklaat ja muut ...
Voi Rakkaani_ Salaa iltaisin / aamuisin ,meistä haaveilen ja siitä kuinka jäät mun syliin kiihkeään, kun aamu hämärtää... Ohi kiitävää : Ikävä ja riemu !
tässä sinun harlovisi.
Harlow sä oot ihana!
Ai onkse siis myna mä luulin et firbomavidsa? Ootsä koristellut sen
jo ?
Hei ! Haniiiiiiii !!!!! Onks pääsiäinen jo kohta! Mite se varpu! Onkse valmiina ?
rakkaani...Varpuni sykkii vain sinulle valmiina kuin VESIVIUS !
Ai onks se sellane se siis niiko samanlainen kun Roomassa ! Siel Italiassa , Roomassa se sellane et se purkautuu aina!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja syöksee jotain ja peittää alleen niinko bonpeijin sillo kerra! Sen takia et ne vietti rietasta elämää siellä Bompeijissä ! Siellä oli roomalaisia ilotyttöjä ja niitä virvottiin aina vaikkei ollu pääsiäinenkään . Kuule ihan hirveesti virvottii . Ne oli sellaisia
roomalaisia ylimyksiä ne virpojat.
Harlow ootsä akateeminen
?Sellane ylimystyyppinen tai ootsä niinko lääkäri tai joku niinko gynekologi tai joku muu
oppinu ihminen.
Harlow huomasitsä et tos luki "
Näytä lisää"! Hei mitä siin pitää
näyttää?