pojat kertokaa

kuinka ujo poika iältään 19 vee osoittaa kiinnostuksensa. Onko niin että jos on ihastunu niin se ihastus saa ns. vellit housuun elikkäs vaikkei muuten oliskaan ujo saattaa sen suhteen olla jopa niin ettei uskalla tulla juttelemaan vaikka oltais aiemmin tekstailtu..
2251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..ainakin jos on jotain muitakin merkkejä kiinnostuksesta.

Käy kiinni vaan!
Luulenpa että jos teet "aloitteen" ei poika putoa pilvistä enää ikinä ;)

Äänestä
  • ei välttämättä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meikämuurahainen kirjoitti:

kuinka ujo poika iältään 19 vee osoittaa kiinnostuksensa. Onko niin että jos on ihastunu niin se ihastus saa ns. vellit housuun elikkäs vaikkei muuten oliskaan ujo saattaa sen suhteen olla jopa niin ettei uskalla tulla juttelemaan vaikka oltais aiemmin tekstailtu..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu