Halupoikako

on hajupoika ?
4234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jossain etelä suomessa asusteleva ukko. Ei se ainakaan Goldfnger ole se häirikkö napattiin. Se sai kyllä rangaistuksen jatkuvasta häirinnästä.

Äänestä

Vähän sellainen hienohelma, ei oikein todellisen miehen tuntuinen.

Äänestä
  • hepsan keikkako ? ei kaitse se oo miehiin menijä. Tiijät sie siittää ?

    Äänestä

Kuka tuollaisesta ketaleesta selvän ottaa, Halupoika ? mitä se haluaa. Mahtaako siitä edes erottaa kummasta päästä milloinkin tulee sontaa.
Pitäisi tietysti kysyä Tutkiskelijalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuka kirjoitti:

on hajupoika ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu