SPL PRO GT-12(putkisubi) + SIMEX BA-300

onkohan tuo em. putkisubbari kuinka paskakin...?...ku tarkotus ois ostaa 2 semmosta plus sitten tuo simex ba-300 subivahvari. onko kokemuksia?
2446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eikös tuo ole ihan valmis paketti että kiinni vaan stereoihin ja jumputtelee että tarviix se muka vahvistimen aattelin ite ostaa tollasen itekkin kotiin niin tarviiko se sitä vahvarii???

Äänestä
  • se on passiivi subi joten tottakai se tarvii vahvarin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juunas kirjoitti:

onkohan tuo em. putkisubbari kuinka paskakin...?...ku tarkotus ois ostaa 2 semmosta plus sitten tuo simex ba-300 subivahvari. onko kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu