apuva

Imutin suprnovasta nfsu2:sen, miten sen sais pelittää? Tuli vaan jotain rdl-nu2a.r01 ja jotain muita vastaavia (1,5gigaa)
1255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ensimmäinen osa useampaan osaan jaetusta winrar-pakatusta arkistosta. elikkä luulisin asian olevan niin että auki ei saa jos ei ole kyseistä ohjelmaa (WinRar) ja arkiston kaikkia osia

http://filext.com/detaillist.php osoitteesta voi hakea tietoa tiedostopäätteen (file extension) perusteella (.r01)

joku muu vois varmistaa asian?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


newbie kirjoitti:

Imutin suprnovasta nfsu2:sen, miten sen sais pelittää? Tuli vaan jotain rdl-nu2a.r01 ja jotain muita vastaavia (1,5gigaa)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu