Primera rikki...

Miltä kuulostaa ammattilaisista, kun 1.6 -91 247tkm.
-kuntoisen Primeran paisuntasäiliö tyhjenee vauhdilla.
Silloin kun siellä saa nestettä hetkeksi pysymään, se
muuttuu ihan "kuravelliksi". Lieneekö kansi halki???
2470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kansipahvi, kannentiiviste palanu

Äänestä
  • katso esim:öljytikkua jos se on valkoisessa mönjässä niin kannen tiiviste on melko varmasti palanut

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joopajoo kirjoitti:

Miltä kuulostaa ammattilaisista, kun 1.6 -91 247tkm.
-kuntoisen Primeran paisuntasäiliö tyhjenee vauhdilla.
Silloin kun siellä saa nestettä hetkeksi pysymään, se
muuttuu ihan "kuravelliksi". Lieneekö kansi halki???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu