APUA! SÄHKÖPOSTINI!

prklmainokset

Tämä on sanoinkuvaamatonta! Osallistuin johonkin kyselyyn sillä seurauksella että sähköpostiini tulee jopa 48 mainosta viikossa! - Esim. tällaisia:
!. Hallinto
Onneksi olkoon Xxxxx,
Tänä aamuna me arvoimme sinut meidän lahjakortti arvonnassa.
Joten on meidän ilo antaa sinulle tämä 1000 euron lahjakortti, jonka voi rahastaa Luxury Casino.
2. Hei Xxxxx,
Tänä maanantaina sähköpostiosoitteesi ( sähköpostiosoitteeni ) valittiin jäsentemme joukosta.- On erittäin tärkeää, että aktivoit ja vahvistat kiinnostuksesi matkaa kohtaa. Matka sisältää 2 lippua Lontooseen.- Sinulla on 3 vuorokautta aikaa tämän sähköpostin avaamisesta, muutoin lippusi arvotaan uudelleen seuraavalle vastaanottajalle.
3. Aloita pelaaminen nyt!
Tuntuuko sinusta Xxxxx, että 10 tai 20 ilmaiskierrosta kestää usein vain muutaman minuutin? Jos näin on, meillä on sinulle 200 ilmaiskierrosta valmiina LeoVegasissa! Voittomahdollisuutesi ovat myös kohonneet korkeuksiin, sillä voit pelata lempipeliäsi täysin ilmaiseksi jopa 200 kertaa! Jos onni ei potkaise 200 ilmaiskierroksesi aikana, älä huoli. LeoVegas nimittäin kolminkertaistaa ensimmäisen talletuksesi! Tarkoitamme tietenkin, että saat 200% bonuksen 200 ilmaiskierroksesi lisäksi.
Näin suuria bonuksia on todella harvinaista löytää, samoin kuin näin monta ilmaiskierrosta, ja siksi LeoVegas on takuuvarmasti joku jota kannattaa testata!
4. Saat rahaa takaisin kaikista verkko-ostoksistasi
Hei Xxxxx! Ostohyvitys.Fi on tunnettu suomalainen verkkopalvelu, joka tarjoaa rahaa takaisin nettiostoksista!
5. Hei Xxxxx,
Lopullinen arvonta on suoritettu. Sinut valittiin.
Tämä merkitsee, että saat suositut Nike Revolution -jalkineet.
Vielä kerran onnea Suomesta valitulle Xxxxx, jonka sähköpostiosoite on xxxx
6. Hei Xxxxx,
Meillä on uusi Android-tabletti sinua varten!
Toimi nopeasti, sillä varaus on voimassa vain 24 tuntia.
7. Lisäksi; Lainapalvelu, Lehtiä, Rasva%, Fortumia, Terveysedut, Juhlaraha, jopa 2 x viikossa nämä mainokset!
NÄMÄ EIVÄT OLE VOITTOJA! NE VELVOITTAVAT JOHONKIN!
Kuinka KULUTTAJANSUOJA EI PUUTU TÄHÄN?
En tiedä, mitä teen. Nämä menevät suoraan roskapostiin, mutta, eräs heistä JOPA TIETÄÄ, ETTÄ NÄMÄ MENEVÄT ROSKAPOSTIIN. SIIS HE URKKIVAT SÄHKÖPOSTIANI!
Hän kirjoitti: "Miksi mainoksemme menevät roskapostiin?" Se oli tämä firma, joka tarjosi Tablettia seitsemään Euroon.
En jaksa tätä mainosrumbaa. Taidan olla pakoitettu tekemään uuden s-postin ja visusti varomaan kaikkia kyselyjä!

2

183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dGbn4a

      Minulla on ollut 15 vuotta sama postiosoite. Roskaa tulee mutta roskapostisuodatin lajittelee ne pois automaattisesti.

    • Minäkäs

      Älä avaa niitä lainkaan vaan poista heti ne.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen

      "En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-8
      Sinkut
      339
      3434
    2. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      219
      2959
    3. Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi

      Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy
      Maailman menoa
      61
      2460
    4. Drone-epäily Uudellamaalla

      Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html
      Maailman menoa
      178
      1532
    5. Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa

      MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har
      MTV3
      19
      1375
    6. Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?

      Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään
      Kotimaiset julkkisjuorut
      60
      1347
    7. 61
      972
    8. Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!

      Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      14
      965
    9. 90
      907
    10. Kullannuput kaahas Stopintakaa ja kolari...

      Tätä se mun uneni tiesi...
      Ilmajoki
      20
      844
    Aihe