Onko Ruusulinnassa tehty lopputarkastus?

Näyttää siltä että Ruusulinnassa ei ole tehty lopputarkastusta. Ilmastointi ei ole määräysten mukainen. Tulee vaan putki seinästä jhon on naulalla tehty reikiä. Ei täytä mitään vaatimuksia.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja miten se sinun sukupuolielämääsi vaikuttaa ???

Äänestä

Rakennustarkastajalle kysely

Äänestä

ilmastointi täysin onneton ei saa henkeä

Äänestä

Hyvin riittää ilma, taitaa vaan muuten ahdistaa ja pipo kiristää. Pitää vaan hommata lääkitys ja väljempi pipo ja tanssiminen kannattaa lopettaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rakennustarkastajamäki kirjoitti:

Näyttää siltä että Ruusulinnassa ei ole tehty lopputarkastusta. Ilmastointi ei ole määräysten mukainen. Tulee vaan putki seinästä jhon on naulalla tehty reikiä. Ei täytä mitään vaatimuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu