Sanajahti pelaajat

vieras2766468

pelaako täällä moni sanajahtia? Itse olen todella koukussa ja kehittynyt parissa kk aika paljon (top 10 muutaman kerran). Koodaavatko nuo jotkut kun ovat koko ajan top 10, tuntuu aika mahdottomalta? Pelaan itse klassikkoa, mitä muut pelaavat?

4

321

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hammock23r

      Itse tulee myös pelattua sanajahtia. On siellä muutamia ilmiselviä koodaajia havaittavissa, mutta useat pelaavat jonkun kanssa. Esim. Ne biggelit, mokkomasteri ja tanelihoo. Sitten on vaan oikeasti kovia jahtaajia jotka on top 10 lähes aina vaikka yksin pelaavatkin. Mutta on kyllä todella koukuttava peli, jos joskus vaikka itsekkin olisin siellä top 10

    • asdfgh435

      Opetelkaa pelaa! Ite oon aina 10 joukossa, enkä oo mikään luuseri joka pelaa kaverinsa kanssa. säälittäviä tapauksia sellaset.

    • xoxoxas

      Ebin bli!

    • Alejuu.ja.aletonttu

      MOI KAVERIT MENNÄÄN TÄNÄÄN SANAJAHTAILEEN T: Alejuu ( tiedätte minut aletonttuna)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Niin surullinen

      onnettomuus taas. Voimia ihan kaikille läheisille,kavereille ja kouluun 🙏
      Lapua
      100
      2951
    2. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      86
      2391
    3. Paloautoko se oli kolarissa Juntusrannan risteyksessä?

      Oli kuva paloautosta nettijutussa.
      Suomussalmi
      24
      1926
    4. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      22
      1490
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?
      Outokumpu
      29
      1470
    6. Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!

      Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää
      Suomalaiset julkkikset
      15
      1345
    7. siis ihan oikeesti

      Tämä on naurettavaa
      Ikävä
      87
      882
    8. Murtautuminen uimahalliin

      17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?
      Kiuruvesi
      26
      877
    9. Mitä tarkalleen tunnet

      Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai
      Ikävä
      62
      826
    10. Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.

      Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois
      Hybridi- ja sähköautot
      2
      749
    Aihe