Hyvä hyvä, juuri näin.

kuriaprkele

8

209

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kukalieneepi

      vink,vink,vink,vinkkihenkilö, olinko eka

    • periäkurkele
    • Ei maheta syyllistä löytää vaikka lupais mitä jos ammuttu jo syksyllä.

    • kuriaprkele

      Vihjepalkkio noussut, uusi summa 1140 euroa ja.nousee yhä. Jokohan alkaa paskiaisten housut tutista. Kiinni jäätte.

      • Paskat siikä kukaan kiinni jää :D Todisteita on aika hankala saada enää kasaan :P


      • sissipäällikkö

        on tuo vihnepalkkijo niin onnettoman pieni , nottei viitti alkaa kätyröimään, satatonnia olis kipuraja, mehän tienataan tällä, ei nääs oo pikkurahanpuutostila, ehän tässä sentään eletä DDR, ajassa hyysärit.


      • kuriaprkele

        Ei kai se tissipäällikkö ole niin tyhymä, että itsensä vielä tonnista käräyttäisi. Mutta odotetaan,että potti kasvaa satasella, sitten sekin tapahtuu.


    • Mualaisukko

      On kuulemma isompi porukka jäämässä kiinni. Meidänkin kylällä on kovin hermostuneen oloisia ukkoja, pälyilevät ympärilleen hiki otsalla . Enää ei rehvastella salakaadoilla. Puhuivat sivu suunsa liian kovalla äänellä. Saas nähä, montako tulee istumaan käräjäsalissa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      25
      1121
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      54
      1108
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      515
      844
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      50
      834
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      46
      745
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      669
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      626
    8. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      62
      624
    9. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      182
      619
    10. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      40
      597
    Aihe