Suosittelisitko jotain kivaa hotellia lähellä nähtävyyksiä. Kolme tähteä riittää.
Mikä hotelli
3
118
Vastaukset
- riveGauche
Hotellia hakiessa, rajatkaa etsintää 5. ja 6. kaupunginosiin. Hotelleja on monia ja hinta kertoo paljon "tasosta."
- proud_parisienne
Yhdeksi vaihtoehdoksi voin ehdottomasti suositella hotellia nimeltä Hôtel Touring. Se sijaitsee 9. arrondissementilla, ja ei siis siten lähellä kuin Montmartrea ja muutamia muita hyviä kohteita, siitä sitten joko kävellen 4-5 korttelin päähän niin ollaan lähellä Seineä tai sitten mennään metrolla. Metroja löytyy paljonkin 9. ja 10. arrondissementeilta (eli tavallaan ns. "kaupunginosista"). Ja metrolippu ei maksa paljon. Hotellin sivut ovat osoitteessa http://hoteltouringopera.com. (sivut saa ainakin ranskaksi ja englanniksi)
Hotelli suht. hyvän hintainen (ainakin omasta mielestä), ja todella mahtava paikka kaikin puolin! Henkilökunta aivan todella ystävällinen (puhuu myös englantia) ja hintaan sis. hyvä aamiainen.
Nimim. kokenut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481251- 1581077
- 60886
Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27736Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli178729Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51721- 11713
- 8712
- 346698
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78655