Tietääkö kukaan mustä saisi luvan varikolle? Onko lohjalla paljon softaajia tai järjestetäänkö pelejä?
Lohja varikko
Styfi
101198
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Joo jotkut naskit vetää siel aina urban snipereillä ja poulasta ostetuilla scrar aseilla sit sielt on nlöyttny diapolon kuula purkkeja että jotai naskei siel on varmaa käyny
Varikolle tuskin tullaan lupia enää saamaan. Ikävä juttu, oli hieno pelipaikka kuten Lohjan monttukin.
Mitä on käynyt jos ei enää anneta?
Käytiin kyllä viimekesänä kavereittenkaa softaamassa siellä mutta sitte ei käytyku meille tultiin sanomaa.
tuntisin 6 minä innokasta aloittelijoita jotka haluisivat tulla pelaamaan airsoftia.(kaikilla ase) (4 huonot)
*facepalm* Varmaan siihen joku syy maanomistajalla on ollut, että pelit kiellettiin. Luvatta ei saa mennä pelaamaan vaikka kuinka innokkaita olisitte. Siitä ei tule muuta kuin huonoa mainetta ennestäänkin jo huonomaineiselle lajille.
Oon kullu että syy oli se kun jotkut ovat ilman lupaa käyneet tyyliin ajamassa mopoilla yms. ja softaamassa ilman lupaa... Itsekkin yritän löytää softauspaikkaa Lohjalta. Itellä ja noin 6 kaverilla on paikka tällä hetkellä Metsolassa. noin 200m pitkä ja ehkä 40m leveä metsäkaistale jonka omistaa yhden porukassa olevan vaari/pappa. Voi ottaa yhteyttä facen kautta mun nimellä.
Uijuma oon itekki metsolast:D
kotoisin lohjalta perttilästä (yli 12 vuotiaita)
Juu nyt vaa venataa kesää :D
ÖööÖööö joo mä on 10 v naski mulla on scar ase ja läytän diapolon kuulia koska ne on markkinoitten parhaita ÖÖÖÖÖÖÖ