Taidanpa tarkistaa onko muitten ammattiryhmien keskustelu yhtä ala-arvoista ja typerää. Ajattelevia olentoja ei näytä kuskien joukosta löytyvän, tai ovat vissiin viisaampia kuin minä, ja jo ajat sitten lakanneet seuraamasta aivotonta lervo collar ym skeidaa.
Surffaillaan
6
129
Vastaukset
- palstantasosta
Tämän palstan jutut on tasokkaita. Korkea laatu johtunee paljolti Lervo -tyyppisistä ja kolitsihousu-jutuista. Myös mylvimisjuttua ja ajutouhuja on täällä sätissä paljolti. Se että jos joltakin (kaikilta) rattikojooteilta putoaa paska kolitsimpulttuun niin ei keskustelun tasoa laske.
Tähän loppuun Ka-lervon sanoin: "ei ole lahjahevosen suuhun katsominen, kuten ei myöskään ajukonnan kolitseihin kurkkaaminen!" - lervonzäddi
No olikos siellä muissä tzäteissä yhtä rankkaa ja tasokasta lervoilua kun täällä Lervon omassa rahti cätissä??
- ppervo
Nytpä se oikein innostui saastuttaman palstan lervojutuillaan. Jo otsikoita vertaamalla näkee että kyseessä on yksi ja sama häiriintynyt persoona.
- brojotar
ja puntassa on brojooohh!!! kollarit huutaa "BROJOOOHH!!"
- ppervo
brojotar kirjoitti:
ja puntassa on brojooohh!!! kollarit huutaa "BROJOOOHH!!"
Hanki apua , kyllä sitä löytyy kun näkevät tapauksen vakavuuden...
- rukriveri
Hauskoja ja harmittomia nämä Lervon melko hupsut jutut on, varmasti naurat itsekin niille. Turhapa sinunkaan sitä on kieltäminen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-226656Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite935859Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1023870- 1263832
- 1331633
- 571517
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301432- 381249
- 451223
- 271207