Melissa hotellin kokemukset

Olemme lähdössä 2.5.2015 Alanyaan ja hotellin valitsimme sijainnin perusteella. Onko kukaan ollut ky. hotelissa, huoneet ilmeisesti uusittu? Oletteko laittaneet sähköpostia sinne, vastaavatko?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarkoitin että oletteko huoneiden uusimisen jälkeen.

Äänestä

Huoneet saaneet vähän maalipintaa, mutta muuten ihan perus huoneita. Katto ei vuotanut joten ajoi asiansa ja aikaa emme viettäneet hotellilla kuin yöllä nukkuessa. Eri sorttista ötökkää oli välillä kun hotelli niin matala ja lähellä rantaa. Ihan ok jos vaatimukset on itse Alanyassa eikä hotelissa. Pari viikkoa sitten kotiuduttiin,

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Maripih kirjoitti:

Olemme lähdössä 2.5.2015 Alanyaan ja hotellin valitsimme sijainnin perusteella. Onko kukaan ollut ky. hotelissa, huoneet ilmeisesti uusittu? Oletteko laittaneet sähköpostia sinne, vastaavatko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu