Sä olit tänään niin

kaunis. Huomasin monesti katselevani sun huulia ja sääriä. Voi luoja miten kaipaan sua, kaunis sielu.
Ja taas pitäisi odottaa yli viikko, että nähdään.
19<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Mut voitasko nähdä jo aiemmin? Tahtoisin.

Äänestä

Niin tahtoisin minäkin, mutta valitettavasti et taida olla henkilö ketä tarkoitin, koska me ei voida nähdä aikaisemmin.. Paitsi jos olisitkin, niin ehdota, suostuisin kyllä.

Äänestä
  • Ehdota välillä sä, suostun varmasti. Älä ajattele että se olisi jotenkin sopimatonta. Ei se ole.

    Äänestä

  • Ne_tunteet kirjoitti:

    Ehdota välillä sä, suostun varmasti. Älä ajattele että se olisi jotenkin sopimatonta. Ei se ole.

    Kyllä se on sopimatonta, ei ehkä se ehdottaminen, mutta se lähteminen, siksikin on vaikea uskoa että olisit hän.
    Oletko itä-uudeltamaalta? Vaaleat hiukset, ketä kaipaat täällä?

    Äänestä

it´s springtime ; )

Äänestä
  • Kevät herättelee kaikenlaisia ihania tunteita :)

    Äänestä

  • NiinNiin, mutta tämä alkoikin jo alku talvesta. Että sillälailla. ;)

    Äänestä

  • Niin tämäkin.. entä jos oletkin hän?

    Äänestä

  • Jos olenkin hän, niin pyydän: tee aloite, ole niin kiltti. Mä en voi koska ollaan ns eriasemissa. Tai anna edes niin selvä vinkki, etten voi erehtyä. Kun halaat mua seuraavan kerran, halaa mua niin pitkään etten voi erehtyä ettei se olisi vain tuttavallinen halaus. Kyllä mä huomaan miten sä katsot mua välillä ja huomasin kyllä kerran, kun katselit mua "salaa" ? päästä varpaisiin. Jos sä mietit sitä "mun toista naista" niin sellaista ei ole, kuten sanoin: me ei olla suhteessa eikä me voida koskaan olla. Uskoisit mitä mä sanon! Mä menen kohta oikeesti metsään ha halaan puuta. Kuulostiko tuo tutulta? :)

    Äänestä

  • Et tainnut olla se tarkoittamani henkilö?

    Äänestä

"Sä olit tänään niin kaunis." Tuolloinko tuo eräs henkilö OLI kaunis?

Äänestä
  • Juu oli, ei ole enää ;) Normaalisti se on ihan susiruma. Naapurin lapset alkaa itkeä kun se tulee vastaan ja oma äitikin juoksee karkuun.

    Äänestä

  • ykslespo kirjoitti:

    Juu oli, ei ole enää ;) Normaalisti se on ihan susiruma. Naapurin lapset alkaa itkeä kun se tulee vastaan ja oma äitikin juoksee karkuun.

    Voi hitto teitä, kaunishan tuo nainen on aina, mutta eilen erityisen kaunis. Otte te kyllä... :P

    Äänestä

  • :'D

    Äänestä

katselin kyllä sua juuri tuona päivänä.ja välillä päästä varpaisiin.yritin katsoa välillä niin ettet huomaisi. sinulla oli nätti paita ja kaunis kaulakoru ja olit muutenkin todella seksikäs ja mielenkiintoinen. mutta sinä olit turusta niinkuin minäkin. ja tietääkseni olet erittäin varattu. tekisi mieli halata sinua kunnolla,mutta en ole vielä rohjennut koskettaa.

Äänestä

Me nähtiinkin aikasemmin.. ;)

Äänestä
  • Vau... Missäs näitte?

    Äänestä

  • löpöpöö kirjoitti:

    Vau... Missäs näitte?

    Enpäs kerrokkaan. ;)

    Äänestä

  • :D No voi... Anna ny ees vinkki. :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tunteita kirjoitti:

kaunis. Huomasin monesti katselevani sun huulia ja sääriä. Voi luoja miten kaipaan sua, kaunis sielu.
Ja taas pitäisi odottaa yli viikko, että nähdään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu