Islamfobia = avohoitopotilaan psykoosi

Islamfobia on mielisairaus joka tarttuu korvan kautta aivoihin hullujen puheita kuuntelemalla!
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tainnut tulla eräälle psykiatrille ammattitauti?

Äänestä

Pitäisikö tässä suorittaa nyt jonkinlainen sisäinentutkinta tartuntariskin ehkäisemiseksi, että mitä kaikkea siellä vastaanotolla syötetäänkään oikein eteenpäin.

Äänestä

Joo o, kyllä, tuo Breivik fanatismi on melko vaarallinen tauti levitessään ja puhjetessaan kun entiset asiakkaat suorastaan räjähtävät silmille pahiten oireillessaan kuten oslossa kävi!?

Äänestä

Taitaa olla Rytkösen porukan oma fopia kyseessä.

Äänestä
  • En kuulu porukkaan joten ei ole mahdollista! Rytkönen ja Breivik ovat molemmat vapaamuurareita ja samanlaista sionismin glorifointia noilla rytkösen asiakkailla esiintyy. On sillä muutenkin tuo hoitohistoria vähän epäpätevältä vaikuttava statiikan mukaan.

    Äänestä

Tänäänkin muslimit murhasivat vain 17 tunisian ystävää, ei huonosti

Äänestä
  • Montako siviiliä NATO pommitti ja montako tulee vielä pommittamaan täälläkin kun saavat ukrainan tilanteen räjähtämään käsiin tahallisesti.

    Äänestä

  • WW3_tulee kirjoitti:

    Montako siviiliä NATO pommitti ja montako tulee vielä pommittamaan täälläkin kun saavat ukrainan tilanteen räjähtämään käsiin tahallisesti.

    CIA projekti MK-NAOMI ja D.A.R.P.A UAV/UGV projektit tulee vielä tiiviiseen käyttöön kun saavat tekosyyllä rähinän aikaiseksi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Rytkönen_MTT_Kla kirjoitti:

Islamfobia on mielisairaus joka tarttuu korvan kautta aivoihin hullujen puheita kuuntelemalla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu