Internet Explorer

Sanovat, että tämä internetyhteysohjelma lopetetaan. Miten sitten?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuka niin on sanonut?
Kuka silloin voisi käyttää mitään tietoyhteiskunnan palveluja?
Internetti pysyy, on ihan sama vaikka explorer loppuisikin. En ole sitä käyttänyt vuosiin, koska on muitakin palvelimia.

Äänestä
  • Eikö Internet Explorer uusita ei lopeteta? Näin ymmärsin.

    Äänestä

  • Joskus loppuvuodesta markkinoille tulevasta Windows 10 käyttöjärjestelmästä IE puuttuu.
    Joku nettiselain tietenkin on, nimi on vielä salaisuus;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_9870 kirjoitti:

Sanovat, että tämä internetyhteysohjelma lopetetaan. Miten sitten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu